„Totalna Porażka: Przedszkolaki” znów w Cartoon Network

Bohaterowie „Totalnej Porażki” to grupa nastolatków, którzy biorą udział w animowanym show. Jacy byli w dzieciństwie? Serial emitowany w Cartoon Network przynosi odpowiedź na to pytanie! Emisja nowego sezonu produkcji „Totalna Porażka: Przedszkolaki” już od poniedziałku 28 czerwca.

Sprawdź godziny emisji serii „Totalna Porażka: Przedszkolaki” w PROGRAMIE TV

Widzowie pokochali zręczną parodię reality show w animowanej wersji, jaką była „Totalna porażka”. Serial „Totalna Porażka: Przedszkolaki”, emitowany w Cartoon Network od 2019 roku, to animowany spin-off tej produkcji.

W najnowszych odcinkach Szef Norbert Hatchet pewnego dnia musi poszukać zastępstwa i na jeden dzień stery przejmuje jego mama. Czy może być lepsza okazja do wymigania się od przedszkolnych obowiązków? Duncan postanowi zrobić zupełnie nową listę zasad. Opiekun grupy nie będzie miał szczęścia w drugim sezonie! Przez przypadek zostanie także uderzony piłką podczas szkolnych zawodów. Niestety, w drodze do placówki jest już przedstawicielka kuratorium. Dzieciaki muszą wymyślić zastępstwo, aby szef nie stracił swojej pracy. Owen podejmie się tego zadania i przebierze za dorosłego. W kolejnych odcinkach Courtney, Owen i Izzy zorganizują wycieczkę w góry, a Beth przeniesie się do równoległego wymiaru.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera drugiego sezonu „Totalna Porażka: Przedszkolaki” w poniedziałek 28 czerwca o 15:20 w Cartoon Network. Emisja codziennie o 15:20.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *