Tour de France w Eurosporcie w nowej odsłonie

Transmisje z najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego na świecie jeszcze nigdy nie były w Eurosporcie tak nakierowane na polskich kibiców! Kanał przygotował na Tour de France zlokalizowany przekaz kładący nacisk na interesujące polskich widzów treści zaprezentowane w atrakcyjnej oprawie graficznej. Przez cały wyścig peletonowi będą towarzyszyli polscy reporterzy Eurosportu, a we wszystkie weekendy wyścigu stacja uruchomi specjalne studio Tour de France. Transmisje od 7 do 29 lipca na żywo wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Player! Na starcie 105. edycji Wielkiej Pętli staną m.in. największe gwiazdy rodzimego kolarstwa – Rafał Majka i Michał Kwiatkowski.

Sprawdź szczegóły na temat transmisji z Tour de France w PROGRAMIE TV

W tym roku Eurosport, wyłączny nadawca Tour de France, będzie bliżej polskich widzów niż kiedykolwiek wcześniej. Przez cały wyścig kolarzom będzie towarzyszył Adam Probosz, który wraz z ekspertem Eurosportu Bartoszem Huzarskim zapowie i podsumuje każdy etap. Reporterzy będą rozmawiali z polskimi kolarzami, członkami zespołów, ekspertami, czy zagranicznymi gwiazdami, a także przekazywali polskim widzom wiadomości prosto z trasy.

We wszystkie weekendy wyścigu widzowie Eurosportu będą mogli oglądać specjalne studio Tour de France. Przed etapem i po jego zakończeniu prowadzący i znakomici goście fachowo omówią najważniejsze wydarzenia w peletonie.

21 etapów, 3351 km, 176 kolarzy z 22 zespołów, a wśród nich Rafał Majka, Paweł Poljański i Maciej Bodnar z BORA-hansgrohe, Michał Kwiatkowski z Team Sky i Tomasz Marczyński z Lotto Soudal – niemal cały lipiec zapowiada się jak wielkie kolarskie święto dla polskich kibiców.

Eurosport 1 oraz Eurosport Player pokażą każdy etap od startu do mety. W sumie fanów kolarstwa czeka ponad 100 godzin transmisji na żywo z eksperckim komentarzem Dariusza Baranowskiego, Igora Błachuta, Tomasza Jarońskiego i Krzysztofa Wyrzykowskiego.

Polscy widzowie pasjonują się sportem i chcą wspólnie przeżywać wielkie sukcesy swoich bohaterów. Dlatego Eurosport, choć jest marką globalną, działa coraz bardziej lokalnie. Zaczęliśmy stawiać na działania nakierowane na polskich widzów w ubiegłym roku, produkując wyjątkowy serial o Kamilu Stochu. W trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018 w pełni zlokalizowaliśmy ramówkę. Teraz pokażemy najważniejszy wyścig kolarski jak nigdy dotąd. To będzie pierwszy „polski” Tour de France na antenie Eurosportu. Wierzymy, że to dobry kierunek, a nasze działania sprawiają, że polscy widzowie z jeszcze większym entuzjazmem oglądają Eurosport – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu Discovery i TVN w Polsce.

Tour de France w Eurosporcie to także wiele działań digitalowych. Na profilu Facebookowym kanału Adam Probosz i Bartosz Huzarski będą przeprowadzali codzienne relacje live z wyścigu. Także tam oraz na stronie eurosport.interia.pl dostępne będą analityczne artykuły, wywiady, relacje oraz wiele materiałów wideo z samego wyścigu i pokazujących jego kulisy. Kibice będą mieli także możliwość interakcji z gwiazdami – poprzez hasztag #AskSagan mogą zadawać pytania Peterowi Saganowi z zespołu BORA-hansgrohe, a odpowiedzi na wybrane pojawią się na Facebooku Eurosportu.

Transmisje z Tour de France od 7 do 29 lipca wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Player. Więcej informacji oraz materiałów wideo w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *