Transmisja zaślubin księcia Harry’ego i Meghan Markle na kanale E!

19 maja E! Entertainment Television zaprosi widzów na pięciogodzinną relację live prosto z zamku Windsor w E! na żywo z królewskiego ślubu. Następnego dnia kanał przedstawi podsumowanie najpiękniejszych i najbardziej wzruszających chwil w programie „Królewski ślub okiem kamery E!”. Ponadto E! zaprezentuje program „Pamiętniki księżnych: od Diany do Meghan”, w którym komentatorzy kanału przedstawią sylwetki najpopularniejszych księżnych Wielkiej Brytanii.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału E!

Gdy w sobotę 19 maja najpotężniejsi monarchowie świata i najwięksi celebryci zbiorą się na Zamku królewskim w Windsorze, aby uczcić ceremonię zaślubin księcia Harry’ego i Meghan Markle, kanał E! Entertainment Television zaprosi swoich widzów na pięciogodzinną relację live w programie E! na żywo z królewskiego ślubu, którą poprowadzi stała bywalczyni czerwonych dywanów Giuliana Rancic. Wśród gości relacji pojawi się stylista Brad Goreski, korespondentka E! News i ekspertka ds. rodziny królewskiej Melanie Bromley oraz prowadząca E! UK Sarah-Jane Crawford. Specjaliści E! przybliżą widzom szczegóły poznania, związku i zaręczyn młodej pary. Będą rozmawiać o tym, jak współcześni monarchowie oddziałują na popkulturę, modę i sprawy społeczne i czy życie Meghan zmieni się diametralnie, kiedy dołączy do rodziny królewskiej.

15 maja o 20:00 kanał E! Entertainment wyemituje „Pamiętniki księżnych: od Diany do Meghan”, w którym przedstawi życiorysy i przybliży drogę na ślubne kobierce Diany księżnej Walii, Kate księżnej Cambridge i przyszłej księżnej Meghan. Program będzie gościł ekspertów zajmujących się historią i życiem rodziny królewskiej oraz przedstawicieli świata mediów – m.in. Karamo Browna (Queer Eye), Michelle Lee (redaktor naczelna magazynu Allure), Melanie Bromley, Zannę Roberts Rassi (Senior Fashion Editor, magazyn Marie Claire) i wielu innych. Program przybliży sylwetkę księżnej Diany i jej wpływ na przyszłe pokolenia, oceni czy Kate jest godną następczynią księżnej Walli i porozmawiają o wyzwaniach, które czekają Meghan Markle.

20 maja o 22:00 kanał w programie „Królewski ślub okiem kamery E!” przedstawi podsumowanie najważniejszego dnia w życiu księcia Harry’ego i Meghan Markle. E! przypomni najpiękniejsze momenty i najbardziej wzruszające chwile z królewskiego ślubu, drogę do ołtarza i pierwsze wrażenia gości wychodzących z uroczystości.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *