Trenuj bezpiecznie zimą z radiową Czwórką

Chcesz móc trenować zimą na zewnątrz? Biegać, jeździć na rowerze, spacerować bez martwienia się o zanieczyszczenia w powietrzu? Weź udział w konkursie radiowej Czwórki i wygraj maskę antysmogową. Akcja trwa do 5 lutego.

Radiowa Czwórka ogłasza konkurs dla osób trenujących zimą pod gołym niebem! Co tydzień do wygrania 4 sportowe i spacerowe maski antysmogowe firmy Ozone Mask. Aby wziąć udział w konkursie należy opisać swój zimowy trening, który odbywa się poza obszarem zamkniętym i wysłać go mailem na adres konkurs@polskieradio.pl. Jury konkursu wybierze najbardziej oryginalne i pomysłowe plany treningowe. Nazwiska zwycięzców ogłaszane będą w każdą niedzielę, przez kolejne 4 tygodnie, po godz. 10.00 w audycji „4 bieg” Piotra Galusa. Akcja potrwa do 5 lutego. Szczegóły na stronie: www.polskieradio.pl/10/1365/Artykul/1980738.

„4 bieg” to autorski program Piotra Galusa poświęcony sportowi i zdrowemu trybowi życia. Od rozmów o diecie, przez najważniejsze wydarzenia sportowe w kraju, po rady jak poprawić swoją kondycję i ćwiczyć z uśmiechem na twarzy. Te i wiele innych sportowych tematów w każdą niedzielę po godz. 10.00 w Czwórce.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *