Treści ELEVEN SPORTS NETWORK w serwisie Sport.pl

Grupa ELEVEN SPORTS NETWORK rozpoczęła współpracę z Agorą, jedną z wiodących firm medialnych w Polsce. Dzięki niej użytkownicy serwisu Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE mogą oglądać bramki i najlepsze akcje ze sportowych wydarzeń transmitowanych na antenach Eleven i Eleven Sports.

Skróty z wydarzeń sportowych transmitowanych w Eleven i Eleven Sports będą teraz dostępne dla wszystkich fanów w Polsce na stronie Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport LIVE. Wszystkie materiały wideo dostępne będą z oryginalnym, polskim komentarzem dziennikarzy ELEVEN SPORTS NETWORK, dzięki czemu będzie można poczuć emocje z transmisji na żywo oglądając skróty zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Materiały wideo pochodzące od ELEVEN SPORTS NETWORK to wyjątkowe treści premium, wcześniej trudno dostępne dla polskiego użytkownika. Cieszymy się, że nasi użytkownicy będą mogli obejrzeć gole i najlepsze akcje z najważniejszych rozgrywek piłkarskich w Europie. Umowa z ELEVEN SPORTS NETWORK to kolejny etap naszego rozwoju treści wideo – mówi Marlena Jezierska, dyrektor marketingu i rozwoju biznesu Sport.pl.

Umowa obejmuje m.in. rozgrywki piłkarskie hiszpańskiej LaLiga, włoskiej Seria A TIM, francuskiej Ligue 1, szkockiej SPFL, belgijskiej Jupiler League, a także angielskie rozgrywki pucharowe FA Cup i Capital One Cup oraz włoską ligę koszykówki Lega Basket i turnieje tenisowe ATP 250.

Bardzo cieszymy się, że podpisaliśmy niniejszą umowę z Agora S.A., jedną z wiodących firm medialnych w Polsce – powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający Grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – Współpraca ze sport.pl stanowi dla nas dużą strategiczną wartość, ponieważ dzięki niej możemy dotrzeć do wszystkich fanów sportu w Polsce, aby dostarczyć im sportowe treści premium, tak jak zobowiązaliśmy się to czynić na każdym z rynków, na których jesteśmy dostępni.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *