12-18 grudnia w TV Puls

W tygodniu 12-18 grudnia 2015 roku swoją ogólnopolską premierę w TV Puls będzie miał szwedzki film akcji „Agent Hamilton 2”. Ta produkcja z arabskim terroryzmem w tle to propozycja dla fanów kina skandynawskiego. TV Puls wyemituje ponadto m.in. takie klasyki, jak „Resident Evil: Retrybucja” z Millą Jovovich w roli głównej, „Underworld: Przebudzenie” z Kate Beckinsale oraz film więzienny „Osadzony” z Sylvestrem Stallonem i Donaldem Sutherlandem w rolach głównych. Fani kina „kopanego” aż dwa razy zobaczą na ekranie Scotta Adkinsa – w filmach „Hooligans 3” i „Ninja”. Wśród seriali będą królowały emitowane pierwszy raz w Polsce „Muppety”.

„Muppety”
serial komediowy, USA 2015, polski dubbing: Jarosław Boberek, Michał Zieliński, Barbara Garstka, Grzegorz Pawlak, Michał Meyer, Waldemar Barwiński
Nowe przygody stworzonych przez Jima Hensona bohaterów kultowego „The Muppet Show”. Ten nowy, świetnie przyjęty w Stanach Zjednoczonych serial, w niezwykle zabawny i błyskotliwy sposób pokazuje życie głównych bohaterów. Romanse, rozstania, sukcesy, porażki. I to wszystko w Hollywood! Wiodącą postacią przesympatycznej gromady pozostaje Kermit, producent rozrywkowego talk-show z Panną Piggy w roli gwiazdy. Niestety, Kermit i Piggy rozstali się, a Kermit randkuje już z inną… świnką. Kermitowi i Piggy na ekranie jak zwykle towarzyszą niezdarny Miś Fozzie, żywiołowy mistrz perkusji Zwierzak, Gonzo, szczur Rizzo, dwóch zgryźliwych dziadków Statler i Waldorf, asystent Kermita Scooter, pies pianista Rowlf i wiele innych wspaniałych postaci. Ponadto w każdym odcinku pojawi się też „ludzka” gwiazda. W pierwszym odcinkach będą to m.in. Laurence Fishburne, Liam Hemsworth, Reese Witherspoon, Michelle Pfeiffer i Jennifer Lawrence.
Premiera 7. odcinka: niedziela, 13 grudnia, godzina 19:30

„Sekret”, V sezon
telenowela, Hiszpania 2012, wyst.: Andrea Duro, Álex Gadea, Iago García, Jonás Berami, María Bouzas, Megan Montaner
Historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Za głosem serca”
telenowela, Meksyk 2013, dystrybutor: Televisa, wyst.: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel
Pochodząca z szanowanej rodziny piękna Montserrat wiedzie życie usłane różami. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy bohaterka wbrew woli swojej matki zakochuje się w pochodzącym z biednej rodziny przystojnym kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat – kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka – rozdziela parę kochanków. Żeby ratować majątek i reputację rodziny zmusza Montserrat do ślubu z bogatym Alejandro. Gdy wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, w życiu Montserrat znowu pojawia się José Luis… Czy rozdarta między dwoma mężczyznami kobieta dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia? Czy Montserrat pójdzie za głosem serca?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzna 14:05

„To moje życie!”
serial obyczajowy, Turcja 2015, reż. Hamdi Alkan, dystrybutor: FOX International Channels, wyst.: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
„To moje życie!” to współczesna wersja Kopciuszka. Główną bohaterką serialu jest piękna Bahar, która mieszka w Stambule wraz ze swoimi przybranymi rodzicami i okropną, wiecznie zazdrosną siostrą Efsun. Bahar wiedzie skromne życie, a z powodu braku pieniędzy rezygnuje nawet z edukacji. Jednak los jest dla niej jeszcze bardziej okrutny. Dziewczyna, która w rzeczywistości jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira i zamożnej, zmarłej przy porodzie kobiety, nie zdaje sobie sprawy, że jej adopcyjna matka ma wobec niej nikczemny plan. Zamierza okłamać Mehmeta i powiedzieć mu, że to Efsun jest jego prawdziwą, dawno zaginioną córką… Czy prawda wyjdzie na jaw i ojciec z ukochaną córką będą mogli być znowu razem? Czy współczesny Kopciuszek będzie mógł wieść życie, jakie było mu pisane?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:00

„Przyjaciel Świętego Mikołaja 2: Świąteczne szczeniaki”
familijny, USA 2012, reż. Robert Vince, wyst.: Cheryl Ladd, Danny Woodburn, Kaitlyn Maher
Biegunem Północnym zawładnęło najmłodsze pokolenie niesfornych gadających szczeniaczków. Po zdemolowaniu warsztatu Świętego Mikołaja słodkie psiaki chcą się zrehabilitować, więc zaczynają na własną… łapę spełniać świąteczne życzenia dzieci. I znowu wpadają w tarapaty, kiedy pewien chłopiec życzy sobie, żeby świąt w ogóle nie było. Szczeniaczki automatycznie spełniają jego prośbę, a duch świąt Bożego Narodzenia zaczyna znikać z powierzchni planety. Małe rozrabiaki i Pani Mikołajowa muszą znaleźć sposób na to, by cofnąć czar i uratować święta.
Emisja: sobota, 12 grudnia, godzina 14:30

„Resident Evil: Retrybucja”
akcja, Niemcy/Francja/Kanada/USA 2012, reż. Paul W.S. Anderson, wyst.: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Sienna Guillory
Kontynuacja słynnej serii horrorów science fiction opowiadających o świecie zarażonym wirusem, który zamienia ludzi w zombie. Jedyną nadzieją na ocalenie gatunku ludzkiego jest Alice, która tym razem podejmuje się misji odnalezienia przedstawicieli niebezpiecznej korporacji, by powstrzymać bieg wydarzeń i zemścić się na nich za własne krzywdy poniesione w przeszłości. Jednak nic nie jest łatwe, gdy starzy przyjaciele stają się nowymi wrogami, a wszystko w co wierzysz okazuje się kłamstwem.
Emisja: sobota, 12 grudnia, godzina 20:00

„Underworld: Przebudzenie”
horror, USA 2012, reż. Björn Stein, Måns Mårlind, wyst.: Kate Beckinsale, India Eisley, Michael Ealy, Stephen Rea, Theo James
Po latach uśpienia powraca wampirzyca Selena. Budzi się w świecie, w którym ludzie wiedzą już o istnieniu wampirów i Mykanów i prowadzą z nimi wojnę, starając się wszelkimi siłami wyeliminować obie rasy nieśmiertelnych. Selene będzie musiała pokonać ludzi i nowy gatunek super lykanów, by zapewnić przetrwanie wampirom. Czy jej się to uda?
Emisja: sobota, 12 grudnia, godzina 21:55

„Osadzony”
akcja, USA 1989, reż. John Flynn, wyst.: Sylvester Stallone, Donald Sutherland, Tom Sizemore, John Amos, Sonny Landham, Tom Sizemore
Frank Leone, mechanik samochodowy odsiadujący drugi wyrok za ucieczkę z zakładu karnego zostaje nieoczekiwanie przeniesiony do więzienia o zaostrzonym rygorze, z którego wcześniej już uciekł. Drumgole – dyrektor więzienia, cynik i sadysta stawia sobie za punkt honoru złamanie psychiczne i sprowokowanie do ponownej ucieczki Franka.
Emisja: niedziela, 13 grudnia, godzina 20:00

„Hooligans 3”
akcja, Wielka Brytania 2013, reż. James Nunn, wyst.: Scott Adkins, Kacey Barnfield, Joey Ansah, Mark Wingett
Bohaterem filmu jest były przywódca ekipy chuliganów, który powraca po latach do wschodniego Londynu, aby odszukać mordercę młodszego brata i wymierzyć sprawiedliwość.
Emisja: wtorek, 15 grudnia, godzina 20:00

„Agent Hamilton: Na własną rękę” – PREMIERA
akcja, Szwecja 2012, reż. Tobias Falk, wyst.: Mikael Persbrandt, Seba Mubarak, Frida Hallgren, Reuben Sallmander
Przygody szwedzkiego agenta Carla Hamiltona, który musi uratować chrześniaczkę z rąk saudyjskiego terrorysty.
Emisja: środa, 16 grudnia, godzina 20:00

„Farciarz Gilmore”
komedia, USA 1996, reż. Dennis Dugan, wyst.: Adam Sandler, Christopher McDonald, Julie Bowen
Nieudolny hokeista Gilmore ma żadnych sukcesów, dlatego postanawia zacząć grać w golfa. Trenuje go były mistrz – Peterson. Rywalem mężczyzny jest nieuczciwy czempion – McGavin. Wkrótce Gilmore staje z nim do pojedynku. Jego dodatkową motywacją jest fakt, że musi zdobyć pieniądze na wykupienie domu, w którym mieszka z babcią. W przeciwnym razie dom zostanie zlicytowany.
Emisja: czwartek, 17 grudnia, godzina 20:00

„Ninja”
akcja, USA 2009, reż. Isaac Florentine, wyst.: Scott Adkins, Tsuyoshi Ihara, Mika Hijii, Togo Igawa
Bohaterem filmu jest młody Amerykanin, który wyjeżdża do Japonii – Casey. Pragnie szkolić się w jednej z najstarszych wschodnich sztuk walki – Ninjutsu. Szczęśliwie udaje mu się zostać uczniem największego mistrza w tej dziedzinie. Pewnego dnia Casey dostaje od niego niezwykle ważne zadanie. Ma powrócić do Nowego Jorku, by chronić skrzynię „Yoroi Bitsu” zawierającą legendarną broń ostatniego Koga Ninja.
Emisja: piątek, 18 grudnia, godzina 20:00

„Kopciuszek 3: Co by było gdyby…” – PREMIERA
animacja, USA 2007, reż. Frank Nissen, dubbing: Elżbieta Kijowska, Ewa Decówna, Izabela Dąbrowska, Jacek Kopczyński, Jerzy Łapiński, Katarzyna Bargiełowska, Katarzyna Tatarak, Piotr Bajor
Za sprawą różdżki zła macocha cofa czas. By Kopciuszek mógł żyć ze swoim ukochany, musi przełamać czar.
Emisja: niedziela, 13 grudnia, godzina 12:55

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *