„Troskliwe Misie i kuzyni” w MiniMini+

MiniMini+ w marcu 2016 roku pokaże kolejne przygody w magicznej Krainie Troskliwości w nowej serii bajki „Troskliwe Misie i kuzyni”. W Krainie troskliwości zawitają nowi bohaterowie: Dzielny Lew, Sprytny Szop, Słoniczka Wielkie Serce i Pingwinka. W tym miesiące mali widzowie będą mogli obejrzeć również dwa premierowe filmy o przygodach kolorowych misiów. Te bajki dzieci mogą zobaczyć po raz pierwszy w Polsce.

W filmie „Troskliwe Misie: Najlepsi z najlepszych” MiniMini+ zaprasza na Wielką Galę Troskliwości. Troskliwe Misie otrzymają nagrody za chęć niesienia pomocy innym. Nagrodzone wcale nie zostaną najbardziej spektakularne akcje ratunkowe, bo przecież najważniejsze są intencje, czyste serce i chęć pomagania innym. Z kolei w filmie „Troskliwe Misie: W blasku gwiazd” mieszkańcy Troskliwej Krainy będą musieli sprawić, żeby niebo na nowo rozbłysło milionami gwiazd.

Troskliwe Misie uczą dzieci, jak troszczyć się o innych i otaczający nas świat. Serial wpływa na rozwój emocjonalny i społeczny maluchów, prezentuje właściwe postawy i pokazuje, jak zachować się w danej sytuacji, aby być szczęśliwym i nieść radość innym.

„Troskliwe Misie i kuzyni”
Premiera: poniedziałek, 21 marca, godzina 7:10
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 7:10

„Troskliwe Misie: Najlepsi z najlepszych”
Emisja: poniedziałek, 28 marca, godzina 10:50 oraz wtorek, 29 marca, godzina 18:30

„Troskliwe Misie: W blasku gwiazd”
Emisja: poniedziałek, 28 marca, godzina 18:30 oraz wtorek, 29 marca, godzina 10:50

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *