Trwają zdjęcia do dwunastego sezonu „Gliniarzy”

Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy to tylko niektórzy przestępcy, z którymi przyjdzie się zmierzyć śledczym z Centralnego Biura Policji w 12. sezonie hitowego serialu „Gliniarze”. Detektywi Nowak (Ewelina Ruckgaber), Roguz (Piotr Mróz), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Górski (Tomasz Skrzypniak) i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami! Czy tym razem wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji? To jednak nie wszystko! Do obsady dołączają nowe twarze – Magdalena Wojtacha oraz Ewa Ruckgaber! Zobaczcie pierwsze zdjęcia z realizowanej właśnie nowej serii „Gliniarzy”!

Sprawdź godziny emisji serialu „Gliniarze” w PROGRAMIE TV

W 12. sezonie „Gliniarzy” powrócą dobrze znani i lubiani detektywi, ale dołączą też do nich nowe postacie! Do akcji wkroczy nowa pani detektyw Agata Byczewska, w którą wcieli się aktorka Magdalena Wojtacha, a w życiu osobistym śledczej Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i jej narzeczonego Filipa Mory (Michał Hołub) ogromną rolę odegra jego mama Elżbieta Mora. To właśnie w jej roli wystąpi mamy Eweliny, Ewa Ruckgaber!

Aspirant sztabowy Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) to bystra i pozornie empatyczna policjantka z innej warszawskiej komendy. Zastąpi Kubę (Piotr Mróz) po tym, jak zostanie postrzelony i zawieszony w czynnościach służbowych. Byczewska jest czarnym charakterem w zespole Centralnego Biura Policji. Będzie współpracować z Natalią (Ewelina Ruckgaber). Jakimi intencjami kieruje się nowa detektyw i czy w związku z jej działaniami Kubie Roguzowi (Piotr Mróz) uda się oczyścić z zarzutów o złamanie procedur i wrócić na komendę?

Elżbieta Mora (Ewa Ruckgaber, prywatnie mama Eweliny Ruckgaber) – matka Filipa Mory, narzeczonego Natalii (Ewelina Ruckgaber). Przyszła teściowa Natalii jest dobrze sytuowaną, elegancją i zadbaną wdową. Energiczna, doświadczona, gotowa pomóc finansowo i organizacyjnie w wychowaniu dziecka Natalii i Filipa. Nawiązuje z Natalią szczerą, dobrą relację, częściowo zastępując jej matkę, której Natalia nigdy nie miała.

W 12. sezonie przed „Gliniarzami” szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? A jak wypadnie Ewa Ruckgaber, mama Eweliny w roli jej teściowej? Przekonamy się w przyszłym roku w Polsacie!

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów i z jakim bagażem wejdą w nowy sezon? Śledźcie nowe odcinki „Gliniarzy” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie i na Polsat Go!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *