„Zwariowane Melodie: Kreskówki” – nowe odcinki 1. sezonu i odcinek specjalny w Boomerang

Świąteczne celebracje czas zacząć! W Boomerangu odbędzie się premiera odcinka specjalnego „Zwariowane Melodie: Kreskówki”, czyli „24-karotkowy specjał gwiazdkowy Królika Bugsa”. Na widzów czekają także zupełnie nowe odcinki 1. sezonu kreskówki. Premiera serialu 22 listopada o 13:00. Premiera odcinka świątecznego 3 grudnia o 13:00.

Sprawdź godziny emisji serii „Zwariowane Melodie: Kreskówki” w PROGRAMIE TV

Premierowe odcinki 1. sezonu „Zwariowane Melodie: Kreskówki”

W nowych odcinkach sezonu widzowie spotkają wszystkie ulubione postaci. Powróci marsjanin Marv. Razem z innymi obcymi przybędą na Ziemię. Są pewni, że nowa planeta będzie w całości należeć do nich! Marv chce, żeby Bugs mu służył, ale jego misterny plan spali na panewce. Kosmiczny przybysz jeszcze nie wie, że przechytrzą go… robaczki. Uwielbiający przygody kaczor Daffy i strachliwy prosiak Porky utkną na pustyni przy wymianie opony. Kot Sylwester chce złapać Tweety’ego, ale tym razem na jego drodze stanie szczególna przeszkoda: przyjaciel pani Tweety’ego, mistrz boksu.

„24-karotkowy specjał gwiazdkowy Królika Bugsa”

W pewnym domu stoi świąteczna choinka. Są na niej łańcuchy, bombki i… dodatki, które kojarzą się z postaciami Zwariowanych Melodii. Tak widzowie rozpoczną święta z kultowymi bohaterami, w specjalnym odcinku. Za tajemniczym narratorem epizodu stoi pewna postać, która całkiem prawdopodobnie ma długie szare uszy i uwielbia chrupać marchewkę.

Diabeł tasmański Taz, prosiak Porky, kaczor Daffy, kojot E. Wiluś, struś Pędziwiatr, kot Sylwester i kanarek Tweety – ci bohaterowie pojawią się w grudniowej opowieści. Nie mogło też zabraknąć głównej gwiazdy odcinka: królika Bugsa, a myśliwy Elmer zadba o to, aby miał co robić.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków 1. sezonu „Zwariowane Melodie: Kreskówki” w poniedziałek 22 listopada o 13:00. Emisja od poniedziałku do piątku o 13:00 w Boomerang. Premiera specjalnego odcinka „24-karotkowy specjał gwiazdkowy Królika Bugsa” w piątek 3 grudnia o 13:00 w Boomerang.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *