Trzeci sezon serialu „Okręt” na kanale Epic Drama

„Okręt” powraca na antenę Epic Drama z 3. sezonem, którego premiera odbędzie się 29 września o 21:30. Nowa 10-odcinkowa seria, która miała już swoją premierę w Niemczech i Wielkiej Brytanii, została okrzyknięta przez krytyków jako „wizualnie oszałamiająca” i „trzymająca w napięciu”. Uznano ją również za najlepszą w historii serialu. Fani pierwszych dwóch sezonów mogą więc spodziewać się ekscytującej rozrywki, zapierających dech w piersiach krajobrazów i nowej, gwiazdorskiej obsady!

Sprawdź godziny emisji serialu „Okręt” w PROGRAMIE TV

3. sezon śledzi losy młodej załogi łodzi podwodnej, która zostaje wysłana na niebezpieczną misję na półkulę południową. Wdaje się w bitwę o Atlantyk i jest ścigana przez opętanego dowódcę Królewskiej Marynarki Wojennej (Ray Stevenson). Pod kierownictwem Roberta Ehrenberga (Franz Dinda) w załodze zawiązują się silne sojusze. Myśli Ehrenberga pozostają jednak na lądzie w Kilonii, gdzie rozwija się jego uczucie do Grety (Elisa Schlott), młodej matki i żony ciężko rannego, cierpiącego na nerwicę wojenną żołnierza. Również w Kilonii córka Wilhelma Hoffmanna, Hannie (Luise Wolfram), tkwi w pozbawionym miłości małżeństwie z komandorem Albrechtem Lessingiem, człowiekiem zgorzkniałym i zimnym. Hannie cierpi z powodu swojego statusu i związanych z nim społecznych oczekiwań. Kiedy poznaje Schulza (Pierre Kiwitt), uroczego dowódcę łodzi podwodnej, zaczyna igrać z ogniem.

Tymczasem w egzotycznym klimacie neutralnej Lizbony, gdzie wygnańcy, szpiedzy i przestępcy z Europy ścierają się ze sobą nawzajem, Hagen Forster (Tom Wlaschiha) odkrywa śmiertelny spisek mający na celu kradzież fortuny w postaci zrabowanego w czasie wojny złota. To odkrycie, w połączeniu z jego własną historią i mrocznymi doświadczeniami na froncie wschodnim, prowadzą go do zakwestionowania własnych działań i wyborów moralnych. Dzięki temu poznaje również podejrzanego, zamieszanego w spisek człowieka, który jest w stanie zmienić bieg wojny na lepsze. Tym człowiekiem, również bardzo doświadczonym przez los, jest Klaus Hoffmann (Rick Okon). Te dwa historyczne wątki połączą się w niespodziewanym i porywającym finałowym odcinku, który zostanie wyemitowany na antenie Epic Drama w czwartek, 24 listopada, o godzinie 21:30.

Oprócz aktorów znanych z poprzednich odcinków serialu „Okręt”, tj.: Toma Wlaschiha (Gra o tron), Franza Dinda (Chmura), Ricka Okona (Tatort) i Pierre’a Kiwitta (Money Murder Zurich), pojawi się wiele nowych gwiazd, w tym: Ray Stevenson (Rzym, Dexter), Ernst Stötzner (Brecht), Luise Wolfram (Charité), Elisa Schlott (Narcyz i Złotousty), Anna Schudt (Aufbruch in die Freiheit), Joana Ribeiro (Człowiek, który zabił Don Kichota), Florian Panzner (Dark), Artjom Gilz (Milk & Honey), Jo Hartley (After Life), Fritzi Haberlandt (Ein spätes Mädchen), Johann von Bülow (Frantz), Trystan Pütter (Toni Erdmann) i Franz Hartwig (Granica zbrodni).

Sprawdź ofertę kanału Epic Drama w PROGRAMIE TV

Premiera pierwszych dwóch odcinków porywającego dramatu „Okręt” będzie miała miejsce w czwartek, 29 września, o 21:30 i 22:30 tylko na Epic Drama! Emisja kolejnych odcinków w każdy czwartek o tej samej godzinie.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *