Trzeci sezon serialu „Zniewolona” w TVP2

Telewizja Polska, w odpowiedzi na oczekiwania widzów, już wkrótce wyemituje premierowe odcinki trzeciego sezonu lubianego przez widzów serialu, a już od 8 listopada, od poniedziałku do czwartku o godz. 22:55 (z wyjątkiem 11 listopada), widzowie TVP2 będą mieli okazję przypomnieć sobie losy bohaterów serialu „Zniewolona”.

Sprawdź godziny emisji serialu „Zniewolona” w PROGRAMIE TV

„Zniewolona” to nakręcony z rozmachem ukraiński serial kostiumowy, który zadebiutował w Telewizji Polskiej w lipcu 2018 roku. Od początku emisji serial zyskał liczną widownię bijąc rekordy popularności.

Akcja „Zniewolonej” rozgrywa się w XIX-wiecznym Imperium Rosyjskim. Bohaterką serialu jest Katierina Wierbickaja, młoda i piękna dziewczyna, która szlacheckie wychowanie zawdzięcza swojej matce chrzestnej. Jednak jej atuty nie dają jej wolności, ponieważ jest własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego człowieka w Nieżynie. Przez niego życie Kateriny staje się koszmarem, z którego nie może uciec.

W trzecim sezonie, tego popularnego serialu, pojawią się nowi bohaterowie, nowe wątki i polskie akcenty. W rolę głównej bohaterki wcieli się Sonia Priss, która zastąpi znaną z poprzednich dwóch sezonów Katerinę Kowalczuk.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Emisja pierwszego i drugiego sezonu „Zniewolonej” od poniedziałku do czwartku o godz. 22:55 (z wyjątkiem 11 listopada) na antenie TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *