Drugi sezon „Domowej piekarni Kucharskiego” w CANAL+ KUCHNIA

Może być podstawą śniadania czy kolacji, ale również stanowić całkowicie osobne danie – pieczywo! Piotr Kucharski ponownie zabierze widzów do świata pysznych wypieków, które każdy może przygotować we własnej kuchni. Premiera 6 listopada o godz. 17:00 na kanale CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Sprawdź godziny emisji audycji „Domowej piekarni Kucharskiego” w PROGRAMIE TV

W ostatnich latach Polskę opanowała istna moda na pieczenie chleba. Niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z domowymi wypiekami, inni porywają się na piekarskie eksperymenty. Jednym i drugim naprzeciw wychodzi Piotr Kucharski, który w drugim sezonie programu DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO zaprezentuje swoje ulubione, zarówno słodkie jak i słone przepisy.

W nowych odcinkach gospodarz przygotuje m.in. aromatyczny chleb z pieczonymi ziemniakami oraz zrobi szybkie pulpety z czerstwego chleba. Pokaże swoje przepisy na słodkie wypieki drożdżowe, jak tradycyjny placek, który zamieni w grzanki z kremem angielskim i owocami oraz podłużne pączki nadziewane bitą śmietaną. Widzowie poznają również przepisy na wypieki bezglutenowe: krakersy, czy genialny bezglutenowy chleb z foremki, do którego idealnie pasować będzie orzechowo-warzywna pasta do smarowania – także przepisu Piotra. Nie zabraknie także i fast foodu: Piotr Kucharski upiecze bułki hot-dogowe z prażoną cebulką oraz zdradzi recepturę domowego chleba tostowego. Jedno jest pewne – będzie przepysznie!

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ Kuchnia w PROGRAMIE TV

Premiera programu DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO 2 już 6 listopada o godz. 17:00 na antenie CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *