Trzeci sezon „Śledczych do pary” na 13 Ulicy

13 września ulubiony duet detektywistyczny 13 Ulicy pojawi się w dwunastu nowych odcinkach trzeciego sezonu Śledczych do pary. Były hokeista Matt Shade oraz jego partnerka Angie po raz kolejny wykażą się sprytem, odwagą i logicznym myśleniem podczas rozwiązywania kryminalnych zagadek swoich klientów.

Sprawdź godziny emisji serialu „Śledczy do pary” w PROGRAMIE TV

Dotychczasowe życie ex-hokeisty Shade’a (w tej roli Jason Priestley, niezapomniany Brandon z serialu Beverly Hills, 90210) obfitowało w skandale i niejasne zagrywki. W pierwszym sezonie serialu główny bohater, aby odkupić swoją burzliwą przeszłość, dołącza do prywatnej detektyw Angie Everett (w tej roli Cindy Sampson), by razem rozwiązywać kryminalne zagadki jej klientów. Pomimo początkowego dystansu i kilku niesnasek, Matt szybko zyskał zaufanie Angie, która zaproponowała mu współprowadzenie agencji detektywistycznej. W drugim sezonie pracują razem, odnoszą sukcesy oraz zatrudniają asystentkę Zoe (w tej roli Samantha Wan), która staje się ich prawą ręką. Chociaż oboje działają w inny sposób i inaczej patrzą na świat, wspólnymi siłami potrafią  rozwikłać każdą kryminalną zagwozdkę.

Początek trzeciego sezonu zaskakuje fabułą, bo Angie (Cindy Sampson) trafia za kratki, po tym, jak zostaje wrobiona w kradzież tajnych dokumentów rządowych. Z odsieczą przychodzi Matt, wpłacając za nią kaucję, ale to nie koniec kłopotów, bo muszą jeszcze oczyścić Angie z zarzutów. Jak się okazuje, zadanie nie jest łatwe, a co więcej, na skutek tych wydarzeń ucierpiała renoma ich agencji. Czy parze uda się wyjaśnić zaistniałą sytuację, odzyskać dobre imię i powrócić do prowadzenia działalności detektywistycznej?

W trzecim sezonie serialu ponownie zobaczymy oddanego przyjaciela detektywów, Kurtisa Mazhari (Ennis Esmer), ojca Matta, Dona Shade’a (w tej roli Barry Flatman), córkę detektywa Jules Shade (Jordyn Negri) oraz Beccę D’Orsay (Nicole DeBoer). Nowe postacie w serialu to Danica Powers (w tej roli Ruth Goodwin) oraz inspektor Mathilda Carson (Linda Kash). W rolach gościnnych zobaczymy Jann Arden (Pracujące mamy), Lucasa Bryanta (Haven), Gordona Pinsenta (Daleko od niej), Colina Fergusona (Eureka), Laurę Vandervoort (Bitten), and Williama Shatnera (Star Trek).

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Premiera trzeciego sezonu serialu Śledczy do pary już 13 września o 21:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *