Trzy nowe seriale od września w Czwórce (zdjęcia)

Jesienią w ramówce Czwórki (TV4) pojawi się nowe dwugodzinne pasmo, na które złożą się aż trzy nowe tytuły: „Na patrolu”, „Sekrety sąsiadów” oraz „Policjantki i policjanci”. Czwórka będzie emitować nowe serialowe pasmo od poniedziałku do czwartku, od 18:00 do 20:00, począwszy od 29 września 2014 roku.

Jako pierwszy zobaczymy serial „Na patrolu” (godzina 18:00), poświęcony codziennej pracy policjantów, wzywanych do interwencji w przypadkach bójek, przemocy domowej, zaniedbywania dzieci, przestępczości nieletnich czy bezmyślnych, ryzykownych zachowań nastolatków. W pełnej akcji i suspensu produkcji widzowie będą mogli zobaczyć, w jaki sposób funkcjonariusze radzą sobie z niebezpiecznymi i pełnymi emocji – czasem tragicznymi, a niekiedy zabawnymi – sytuacjami. W każdym półgodzinnym odcinku przedstawione będą dwie historie ukazane przez pryzmat jednego zespołu patrolowego na służbie.

tv4napatrolu

Kolejną pozycją – emitowaną o godzinie 18:30 – będą „Sekrety sąsiadów”, opowiadające zaskakujące historie, skrywane czasem za fasadą pozorów i uśmiechów oraz sąsiedzkimi płotami i cienkimi ścianami. Zajadłe kłótnie, zdrady, romanse, molestowanie, zazdrość lub chore obsesje – które wprowadzają chaos w życie głównych bohaterów i potrafią na zawsze zmienić życie zwykłych ludzi – ukazane są w pełnej zwrotów akcji i napięcia narracji, prowadzącej często do niespodziewanego finału.

tv4sekretysasiadow

Pasmo zamykać będą godzinne odcinki „Policjantek i policjantów”, emitowane o godzinie 19:00. W serialu będzie można śledzić historie dwóch załóg policyjnych, które na co dzień patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając ich pracę, widzowie dowiedzą się, jak wygląda służba w wydziale prewencji policji i rzeczywistość mrocznych zakamarków, gdzie króluje bieda, agresja, siła i marzenie o łatwym zysku. „Policjantki i policjanci” opowiadają nie tylko o pracy, ale też o życiu prywatnym tytułowych bohaterów serialu – o tym jak służba wpływa na ich osobiste wybory i codzienne życie, czy też jak funkcjonariusze radzą sobie ze stresem.

tv4policjanciipolicjantki

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *