Trzynasty sezon „Górskich ratowników” w ROMANCE TV

Romance TV wyemituje kolejny, trzynasty już sezon uwielbianego przez widzów serialu „Górscy ratownicy”. Nie zabraknie w nim wielkich uczuć, fascynujących medycznych przypadków oraz poruszających ludzkich historii. Pełne napięcia premierowe odcinki będą emitowane od 18 marca, w dni powszednie o godz. 12.30.

Sprawdź godziny emisji serialu „Górscy ratownicy” w PROGRAMIE TV

Stacja Romance TV zaprasza na nowy, 13. sezon popularnej serii „Górscy ratownicy”, której akcja dzieje się w malowniczej Styrii w Austrii. Strome klify, ośnieżone szczyty górskie i widoki zapierające dech w piersiach. W takich warunkach nieustraszeni i sympatyczni członkowie zespołu ratownictwa górskiego walczą o bezpieczeństwo turystów i okolicznych mieszkańców. Do swej pracy podchodzą z heroiczną odwagą i pasją i codziennie mierzą się z potęgą gór, by ratować ludzkie życie.

Przeżywają także wzloty i upadki w życiu prywatnym. Główni bohaterowie, Markus Kofler i Katharina Strasser nie są pewni, czy chcą mieć wspólne dziecko. Czy ich związek przetrwa? Pozostali członkowie zespołu również mają problemy w swoich związkach, jednak nie poddają się w walce o prawdziwą miłość i szczęście.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Premierowe odcinki będą emitowane od 18 marca, w dni powszednie o godz. 12.30.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *