Telewizja TTV po raz kolejny znalazła się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce. Stacja osiągnęła rekordowe wyniki oglądalności z udziałem w rynku w grupie komercyjnej (16-49) zamykając miniony tydzień (5-11 stycznia 2015 roku) na poziomie 1,74 % SHR.

Na tak wysoki rezultat wpłynęły wyniki oglądalności znanych i lubianych polskich formatów telewizji TTV. “Usterka” z Dominikiem Strzelcem, tropiącym nierzetelnych fachowców, uzyskała najwyższy dzienny wynik na poziomie 5,50 % w grupie komercyjnej (16-49). Rosnącym uznaniem wśród widzów cieszy się nowość jesiennej ramówki “DeFacto” – infotainment, łączący naukę z rozrywką z prowadzącym Rafałem Betlejewskim oraz kolejny sezon “Ostrego cięcia”, w którym do Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta dołączyła czołowa stylistka gwiazd Dorota Williams, by poddać metamorfozie zwykłe kobiety.

Najciekawsze newsy w pigułce przyniosły “Expressowi” dzienny wynik 3,90% SHR w grupie komercyjnej (16-49). Niezmiennie najchętniej oglądane są cenione przez widzów kolejne serie “Wojen magazynowych” oraz nowe propozycje zagraniczne jak: “Damy i wieśniaczki”, czy dokument “Piekielna autostrada” osiągając dzienny wynik 4,50 % SHR w grupie komercyjnej (16-49).

Źródło: TVN