1 września 2014 roku startuje kampania promująca “Gogglebox”, pierwszą produkcję Telewizji TTV zrealizowaną na licencji.

Kampania obejmie reklamy na autobusach w ośmiu największych miastach Polski oraz reklamy prasowe w TV Guide’ach: “Tele Tydzień”, “Gazeta Telewizyjna”, “To & Owo TV” i “Kropka TV”. W “Fakt TV” zostanie zaprezentowana specjalna seria rysunków satyrycznych “Polak przed telewizorem”, zaplanowana na dwanaście odsłon, której autorem jest Andrzej Milewski – znany jako andrzejrysuje.pl.

“Gogglebox” to program, jakiego w Polsce jeszcze nie było, który będzie pokazywać prawdziwe reakcje i komentarze widzów oglądających telewizję w swoich domach. Już dziś wzbudza ciekawość jakie programy skomentują nasi bohaterowie. Gwarantujemy, że będzie to zabawne podsumowanie gorących programów telewizyjnych mijającego tygodnia i wierzę głęboko, że tak jak w Wielkiej Brytanii, tak i u nas stanie się hitem – podkreśla Lidka Kazen, dyrektor programowa Telewizji TTV.

“Gogglebox” to uwielbiany przez Anglików program emitowany w Channel 4. Producentem serii jest Studio Lambert, należące do All3Media International. Od momentu premiery zdobywa nagrody przemysłu telewizyjnego. Jest tegorocznym zdobywcą prestiżowej nagrody BAFTA.

Premiera programu 6 września o godzinie 22:00 w TTV. Seria jest zaplanowana na 12 odcinków.

ttvgogglebox

Źródło: TVN