Stacja TTV po raz kolejny znalazła się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce. Ostatnie tygodnie telewizja TTV zamyka stale rosnącą oglądalnością, przekraczającą udział w rynku na poziomie 2%.

Stacja osiągnęła rekordowe wyniki oglądalności z udziałem w rynku w grupie komercyjnej (16-49) zamykając miniony tydzień (15-21 czerwca) na poziomie 2,02% SHR. Warto podkreślić, że 16 czerwca padł rekord oglądalności w historii TTV na poziomie 2,87% SHR.

Na tak wysoki rezultat wpłynęły wyniki oglądalności polskich formatów telewizji TTV. Na podium w tym tygodniu niezmiennie utrzymuje się “Usterka” z Dominikiem Strzelcem weryfikującym fachowców z Warszawy oraz “De Facto” z najwyższym dziennym wynikiem na poziomie 4% w grupie komercyjnej (16-49). Przemek Kossakowski pokazany w skrajnie odmiennych doświadczeniach w serii “Kossakowski. Nieoczywiste” uzyskał najwyższy wynik w tygodniu na poziomie 3,6%. Z kolei “Betlejewski. Prowokacje” osiągnęły oglądalność 2,4% w grupie komercyjnej (16-49).

Niezmiennie najchętniej oglądane przez widzów są wśród propozycji zagranicznych “Wojny magazynowe”, “Damy i wieśniaczki” oraz “Anatomia głupoty według Richarda Hammonda” z dziennym wynikiem 3,7% SHR w grupie komercyjnej (16-49).

Źródło: TVN