TTV w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych kanałów

Stacja TTV po raz kolejny znalazła się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce. Ostatnie tygodnie telewizja TTV zamyka stale rosnącą oglądalnością, przekraczającą udział w rynku na poziomie 2%.

Stacja osiągnęła rekordowe wyniki oglądalności z udziałem w rynku w grupie komercyjnej (16-49) zamykając miniony tydzień (15-21 czerwca) na poziomie 2,02% SHR. Warto podkreślić, że 16 czerwca padł rekord oglądalności w historii TTV na poziomie 2,87% SHR.

Na tak wysoki rezultat wpłynęły wyniki oglądalności polskich formatów telewizji TTV. Na podium w tym tygodniu niezmiennie utrzymuje się „Usterka” z Dominikiem Strzelcem weryfikującym fachowców z Warszawy oraz „De Facto” z najwyższym dziennym wynikiem na poziomie 4% w grupie komercyjnej (16-49). Przemek Kossakowski pokazany w skrajnie odmiennych doświadczeniach w serii „Kossakowski. Nieoczywiste” uzyskał najwyższy wynik w tygodniu na poziomie 3,6%. Z kolei „Betlejewski. Prowokacje” osiągnęły oglądalność 2,4% w grupie komercyjnej (16-49).

Niezmiennie najchętniej oglądane przez widzów są wśród propozycji zagranicznych „Wojny magazynowe”, „Damy i wieśniaczki” oraz „Anatomia głupoty według Richarda Hammonda” z dziennym wynikiem 3,7% SHR w grupie komercyjnej (16-49).

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *