TTV z nowym serwisem internetowym

Ruszył odświeżony serwis ttv.pl. Treści prezentowane są w atrakcyjny i przejrzysty sposób. Użytkownicy mają szanse na wiele interaktywnych działań, a całość jest nowoczesna i uporządkowana.

TTV odświeżyło serwis internetowy, stawiając na przejrzystość prezentowanych treści. Wprowadzono ład i porządek, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć poszczególne treści. Opisy programów i każdego z odcinków, wiele zdjęć oraz materiałów wideo, a także ekskluzywne treści przygotowywane specjalnie do serwisu. Wszystko to można odnaleźć w łatwy sposób dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej nawigacji.

Widoczny na stronie głównej moduł z programem telewizyjnym daje czytelną informację o tym, co jest obecnie na antenie. Użytkownicy mają też szansę na działania interaktywne. Wyeksponowane na stronie głównej forum pozwala zapoznać się z ostatnimi komentowanymi wątkami. Sonda i bitwa to proste mechanizmy, pozwalające na szybkie zaopiniowanie danego tematu.

Serwis nie jest zapełniony zbędnymi informacjami, a wszystko zaprezentowane jest w taki sposób, aby użytkownicy mogli w łatwy sposób dowiedzieć się więcej o swoich telewizyjnych faworytach.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *