Ponad 2,3 mln widzów programu „Państwo w Państwie”

Wczorajszy odcinek programu „Państwo w Państwie” zanotował najlepszy wynik oglądalności w tym sezonie. Pierwszą część programu, emitowaną na trzech antenach jednocześnie, oglądało ponad 2,3 mln widzów, co przełożyło się na udziały na poziomie 11,8% w (16-49) i 14,8% w (4+).

We wczorajszym odcinku przedstawiono dowód w sprawie o zabójstwo, który może okazać się przełomowym dla sprawy, a do którego dotarła redakcja „Państwa w Państwie”.

Tylko na antenie Telewizji POLSAT magazyn przyciągnął przed telewizory 2 mln 50 tysięcy widzów, co przełożyło się na udziały 10,6% w grupie (16-49) oraz 13% w (4+). W Polsat News natomiast pierwsza część z „Państwa w Państwie” zagwarantowała stacji ponad 247 tysięcy widzów, a dalsza część programu – 255 tysięcy. W Polsat Biznes program przyciągnął ponad 55 tysięcy oglądających.

We wczorajszym odcinku „Państwa w Państwie” wrócono do historii skazanych na dożywocie – Marcina Chmielewskiego i Krzysztofa Kaczmarczyka. W odcinku przedstawiono dowód w sprawie o zabójstwo, który może okazać się przełomowym dla sprawy, a do którego dotarła redakcja „Państwa w Państwie”. Redakcja była pod więzieniem na Białołęce, gdzie podjęła próbę rozmowy z osobą, która posiada informacje o zabójstwie, za które skazani zostali Kaczmarczyk i Chmielewski.

„Państwo w Państwie” to wielokrotnie nagradzany program (Grand Press, Wektory), który pokazuje urzędnicze patologie oraz napiętnuje przekonanie, że każdy przedsiębiorca to przestępca. Pierwsza część 90-minutowego programu jest emitowana na głównej antenie Polsatu, Polsat News oraz Polsat Biznes, a dalsza część w Polsat News i Polsat Biznes. Szefową redakcji jest Małgorzata Mikulska-Rembek. Program prowadzi dziennikarz i prawnik Przemysław Talkowski.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *