TTV z rekordową oglądalnością w grupie komercyjnej

Kanał TTV pobił kolejny rekord oglądalności. W minioną sobotę procentowy udział w grupie komercyjnej wyniósł 1,77%, co daje najwyższy wynik w historii stacji.

W sobotę, 20 lipca, stacja uzyskała udział w rynku telewizyjnym na poziomie 1,77% SHR w grupie komercyjnej (16-49) oraz 1,44% SHR w grupie 4+, co jest jak dotychczas najwyższym wynikiem. Również w niedzielę, 21 lipca, wyniki były bardzo dobre. Udział TTV w grupie komercyjnej wyniósł 1,24% SHR, a w grupie 4+ 1,21% SHR.

Dużą oglądalnością cieszą się produkcje TTV, jak „Ostre cięcie”, „Kossakowski. Szósty zmysł” czy „Ola w trasie”.

TTV nie spoczywa na laurach i przygotowuje dla swoich widzów kolejne atrakcyjne propozycje. Już w poniedziałek, 22 lipca, o godzinie 20:45 premiera wakacyjnego wydania „Oli w trasie”. Ola Kutz wybierze się m.in. nad Bałtyk. Sprawdzi, jak śpi się w przyczepie kampingowej i ile czasu zajmuje ratownikom WOPR uratowanie tonącego w morzu. Będzie wszędzie tam, gdzie czeka przygoda!

Już w poniedziałek, 5 sierpnia, o godzinie 21:15 długo oczekiwana premiera programu „Odlotowy ogród”. Dominik Strzelec, architekt i pasjonat ogrodów, na antenie TTV będzie przeprowadzał ogrodowe metamorfozy. Pokaże, jak wiele można zrobić za 5000 zł w zaledwie 2 dni! Przedstawi praktyczne rozwiązania i podpowie, jak dbać o rośliny. „Odlotowy ogród” to dynamiczny program, pełen praktycznych porad, zaskakujących zmian i humoru. Dostarczy nie tylko cennych informacji, ale także rozrywki. Odmieni polskie ogrody i pokaże, w jakiej pięknej przestrzeni możemy żyć.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *