TTV zaprasza na spotkanie mistrzów kulinarnych

Magda Gessler wreszcie ma godnego konkurenta w walce o tytuł kulinarnego eksperta polskiej telewizji! Ale spokojnie, on mieszka kilkaset kilometrów stąd. Restaurator, juror w ukraińskiej edycji „Piekielnej kuchni” i jeden z najbardziej rozpoznawanych w Rosji ludzi, czyli Aram Mnatsakanov, przyjeżdża do Polski.

Już w najbliższą środę, 27 marca, czeka nas kulinarne spotkanie na szczycie! Na zaproszenie telewizji TTV do Polski przyjeżdża Aram Mnatsakanov, czyli właściciel ekskluzywnych lokali w Sankt-Petersburgu, który o sztuce prowadzenia kulinarnego biznesu wie wszystko. Jego program „Na noże”, emitowany w TTV, jest ukraińskim odpowiednikiem „Kuchennych rewolucji”. Nic więc dziwnego, że spotka się z Magdą Gessler.

Nasza gwiazda odważyła się zaprosić Arama do swojej restauracji „U Fukiera”, gdzie przy wspólnej kolacji omówią podobieństwa i różnice między swoimi programami.

Będą też gośćmi w „Dzień dobry TVN” w czwartek, 28 marca. Zaraz po tym wrócą do restauracji Magdy Gessler, aby przygotować niespodziankę dla widzów „Studia TTV”. Czy Aramowi przypadnie do gustu polska kuchnia? Czy kulinarne gwiazdy się zaprzyjaźnią czy będą ze sobą konkurować? Będzie to można sprawdzić w najnowszym odcinku „Studia TTV” w niedzielę, 31 marca, o 16:15.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *