8. sezon „Jak poznałem waszą matkę” od 1 kwietnia w Comedy Central

Ślub i światowej klasy bokser w niecodziennej roli – to tylko niektóre zaskakujące wydarzenia, które czekają na widzów ósmego sezonu kultowej produkcji „Jak poznałem waszą matkę”.

Na planie serialu pojawi się Mike Tyson i to wcale nie w charakterze walecznego zabijaki. Wszystko to z powodu Robin, która panicznie boi się opieki nad Marvinem (dzieckiem Lily i Marshalla). Lily poprosi Robin o przypilnowanie malucha. W momencie, kiedy Marvin zaczynie płakać, Robin spanikuje i poprosi o pomoc przy maluszku. Z pomocną dłonią przyjdzie jej… znany pięściarz.

Ósmy sezon przyniesie też przełomowe wydarzenia dla całej piątki bohaterów. Wszystko wskazuje na to, że Barney i Robin będą planować ślub! Czyżby nadeszła wiekopomna chwila i rasowy podrywacz zmienia swoje dotychczasowe oblicze? Niezależnie od odpowiedzi, tych dwoje czeka poważny problem, który może stanąć na drodze do ich szczęścia. Ojciec Robin ma tradycyjnie zastrzeżenia do jej życiowych decyzji…

W ósmym sezonie, oprócz Mike’a Tysona, pojawią się też gościnnie m.in. Kyle MacLachlan („Misteczko Twin Peaks”, „Blue Velvet”, „Seks w wielkim mieście”, „Gotowe na wszystko”) oraz Seth Green (seria filmów „Austin Powers”, głos Chrisa w „Głowie rodziny”).

„Jak poznałem waszą matkę”

Premiera 8. sezonu: poniedziałek, 1 kwietnia, godzina 21:55
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 21:55

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *