Turecki serial „Miłość i przeznaczenie” w TVP2

Od piątku, 3 grudnia TVP2 zaprasza na nowy, turecki serial obyczajowy „Miłość i przeznaczenie”. W obsadzie nowego serialu są znani i lubiani aktorzy ze „Wspaniałego stulecia” i „Wymarzonej miłości”. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godz. 17.15.

Sprawdź godziny emisji serialu „Miłość i przeznaczenie” w PROGRAMIE TV

Telewizja Polska wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli tureckich telenoweli, od 3 grudnia rozpocznie emisję „Miłości i przeznaczenia”, kolejnego serialu po emitowanym w tym paśmie „Promyku nadziei”.

Akcja „Miłości i przeznaczenia” osadzona jest we współczesnej Turcji, gdzie żyje główna bohaterka Zeynep. Piękna dziewczyna pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat jej ojciec za zgodą Sakine, biologicznej matki, oddał dziewczynkę na wychowanie. Dzięki temu Zeynep mogła pójść do szkoły i mieć godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep. Nermin i Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. Nikt z ich środowiska nie domyśla się, że Zeynep nie jest ich prawdziwą córką. Dziewczyna spotyka się z pochodzącym z zamożnej rodziny Farukiem. Wkrótce przyjmuje jego oświadczyny, jednak sprawy zaczynają się komplikować, kiedy biologiczna matka Zeynep postanawia wyswatać córkę z Mehdim, jej dawnym znajomym z sąsiedztwa.

W obsadzie serialu jest wiele gwiazd znanych polskim widzom z innych tureckich superprodukcji emitowanych w TVP: Zeynep gra Demet Özdemir, która występowała w „Wymarzonej miłości”, w Barisa wciela się Engin Öztürk, doskonale znany z roli księcia Selima we „Wspaniałym stuleciu”. Poza nimi w serialu zobaczymy m.in. İbrahima Çelikkola, Zeynep Kumral czy Elif Sönmez.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Emisja w TVP2 od poniedziałku do piątku o godz. 17.15.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *