Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVP

W weekend, 4 i 5 grudnia na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle–Malince odbędzie się Puchar Świata w skokach narciarskich. Transmisje z zawodów widzowie zobaczą na antenach Telewizji Polskiej: w TVP1, TVP Sport oraz na stronie tvpsport.pl.

Sprawdź godziny transmisji Pucharu Świata w PROGRAMIE TV

Już w piątek, 3 grudnia Telewizja Polska transmisje z Wisły rozpocznie od kwalifikacji do niedzielnych zawodów. Rywalizację skoczków będzie można obejrzeć w TVP1, TVP Sport, tvpsport.pl, aplikacji mobilnej, SMART TV oraz na YouTube. Natomiast, od czwartku 2 grudnia na sportowej antenie Telewizji Polskiej oraz w internecie specjalne codzienne meldunki reporterów TVP Sport z Wisły. W sobotę, 4 grudnia o godzinie 15.15 w TVP1 rozpocznie się konkurs drużynowy, natomiast na konkurs indywidualny TVP1 zaprosi widzów w niedzielę, 5 grudnia od godziny 14.45.

W gnieździe komentatorskim zasiądzie znakomity duet: Przemysław Babiarz i Stanisław Snopek. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a jego gośćmi będą: Apoloniusz Tajner i Adam Małysz. Meldunki będzie przekazywał Marcin Rams.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

To nie jedyne sportowe emocje związane ze skokami w Telewizji Polskiej. Tej zimy będziemy również transmitować zawody Pucharu Świata w Zakopanem oraz konkursy w ramach zimowych igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w lotach narciarskich.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *