Turner potwierdza powstanie drugiego sezonu „The Happos Family”

Turner ogłosił rozpoczęcie prac nad drugim sezonem „The Happos Family”, pierwszej oryginalnej produkcji kanału Boomerang. Na fanów sympatycznych hipopotamów czekają m.in. dłuższe odcinki i nowi bohaterowie. Premierę drugiego sezonu serialu zaplanowano na styczeń 2018 roku.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

W kolejnych odcinkach „The Happos Family” pojawią się trzy zupełnie nowe hipopotamy: Piłkarz, Naukowiec i Akrobata. Drugi sezon serialu będzie się składał z dwudziestu pięciu siedmiominutowych odcinków. Produkcją zajmuje się europejskie studio animatorskie Cyber Group Studios (siedziba w Paryżu), z którym Turner podpisał niedawno umową o współpracy przy innym nowym serialu Boomeranga, „Taffy”. Drugi sezon „The Happos Family” powstaje w partnerstwie z włoską firmą Ferrero.

Pierwsza odsłona serialu, złożona z dwudziestu dwuipółminutowych odcinków, była emitowana na kanale Turner Kids POGO (Południowa Azja), ogólnodostępnym kanale Karusel (Rosja) oraz wszystkich lokalnych kanałach Boomerang, docierając w sumie do ponad osiemdziesięciu ośmiu milionów odbiorców. W drugim sezonie widzowie będą mogli lepiej poznać zabawne hipopotamy i ich park safari, w którym wszystko zdaje się być możliwe. Astronauta planujący lot na Księżyc, Kaskader przygotowujący brawurowy skok, Imprezowicz szalejący w tańcu z Baletnicą i Bollywood – wszystkie przygody i wątki przepełnione są ciepłym, rodzinnym humorem.

Poza obecnością w telewizji, bohaterowie „The Happos Family” pojawią się również w różnych formatach cyfrowych, wliczając w to popularną aplikację „Boomerang – Buduj i ścigaj się”, która została pobrana na świecie już ponad dwadzieścia milionów razy.

Świetny odbiór ze strony widzów i wyniki oglądalności „The Happos Family” świadczą o tym, że mamy do czynienia z nowym hitem naszej ramówki. Widzieliśmy dzieciaki śmiejące się do rozpuku przy oglądaniu serialu i wykazujące olbrzymie zaangażowanie w losy bohaterów. Wydłużając czas trwania odcinków wchodzimy na nowy poziom, który jest dobrym punktem wyjścia do stworzenia programu produktów licencyjnych – mówi Johanne Broadfield, VP, Cartoon Network Enterprises EMEA.

Zakochaliśmy się w „The Happos Family” i pozytywny odbiór wśród dzieci i rodziców wcale nas nie dziwi. Z radością wracamy do współpracy z Turnerem przy drugim sezonie serialu, tym razem z dłuższymi odcinkami i świetnymi nowymi bohaterami – mówi Pierre Sissmann, Chairman & CEO, Cyber Group Studios.

Bohaterami „The Happos Family” są żyjące w chronionym parku safari hipopotamy. Za dnia taplają się w błocie, leniuchują przy bajorku i śpią w cieniu drzew, podczas gdy przejeżdżający przez park goście robią im zdjęcia. Jednak gdy tylko brama zamyka się za ostatnim opuszczającym safari samochodem, hipopotamy budzą się z letargu, wyskakują z błota i przebierają się w wystrzałowe stroje. Co wieczór park wypełnia się zwariowanymi hipopotamowymi przygodami.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *