TV Puls promuje premierę serialu „Arrow” (grafika)

TV Puls przeprowadzi w II połowie lutego intensywną kampanię reklamową amerykańskiego serialu akcji „Arrow”. We wtorek, 25 lutego o godzinie 20:00, I sezon serialu będzie miał w TV Puls swoją premierę w telewizji ogólnodostępnej.

Działania reklamowe będą realizowane poprzez: spoty TV (TV Puls, PULS 2), reklamy prasowe w TV Guide’ach („Tele Tydzień”, „To&owo”, „Super TV”, „Kurier TV”, „Tele Świat”, „Świat Seriali”, „Kropka TV”, „Tele Program”, „Program TV”), reklamy radiowe (pakiet RMF 3D, Radio Zet, Radio Eska, Radio VOX, Radio Złote Przeboje), Internet (Onet, Wirtualna Polska, Interia, Filmweb, facebook) oraz Outdoor (ponad 320 tablic 6×3 w 13 miastach). Kampania reklamowa potrwa od 14 lutego do 5 marca. Za kreację kampanii oraz zakup mediów odpowiada dział Marketingu i Rozwoju Telewizji Puls.

Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały -€“ niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście.

TV Puls wyemituje wszystkie 23 odcinki pierwszego sezonu tej produkcji. Premiera we wtorek, 25 lutego, o godzinie 20:00.

billboard_arrow3

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *