TV Puls z kampanią promującą serial „Wikingowie” (grafika)

W sobotę, 17 maja 2014 roku,  TV Puls rozpoczęła intensywną kampanię reklamową serialowego hitu „Wikingowie”. W niedzielę, 1 czerwca o godzinie 22:15, pierwszy sezon serialu będzie miał w TV Puls swoją premierę w telewizji ogólnodostępnej.

Działania reklamowe są realizowane poprzez: spoty TV (TV Puls, PULS 2), reklamy prasowe w TV Guide’ach (Tele Tydzień, To&owo, Tele Świat, Świat Seriali, Kropka TV, Super Express TV, Fakt TV), reklamy radiowe (Radio Zet, Radio Eska, Radio VOX) oraz Internet (Wirtualna Polska, Facebook, sieć reklamowa Google). Kampania reklamowa trwa od 17 maja do 13 czerwca. Za kreację kampanii oraz zakup mediów odpowiada dział Marketingu i Rozwoju Telewizji Puls.

„Wikingowie” to widowiskowa opowieść o fascynującym życiu i niesamowitych przygodach wojowniczych ludów Północy, którzy siali postrach w średniowiecznej Europie. Serial przedstawia historię kontynentu z perspektywy tych walecznych najeźdźców i odkrywców. Fabuła serialu nie skupia się jedynie na wojnach i rozlewie krwi – pokazuje też zwyczaje Wikingów i jest jednocześnie fascynującą sagą rodzinną. Centralną postacią serialu jest Ragnar Lothbrok (Travis Fimmel), legendarny i charyzmatyczny przywódca Wikingów, który żył w VIII wieku. Ragnar to ucieleśnienie nordyckiej tradycji, a według legendy potomek samego Odyna. Znudzony podbojami biednych krajów bałtyckich i Rosji, pragnie przekraczać kolejne bariery i podbijać bogatsze terytoria.

TV Puls wyemituje wszystkie 9 odcinków pierwszego sezonu tej produkcji. Premiera w niedzielę, 1 czerwca o godzinie 22:15.

tvpulswikingowiereklama

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *