TVN 7 od 3 września z serialem „Terminator: Kroniki Sary Connor”

Od 3 września TVN 7 zachęca do przeniesienia się w czasie z serialem ,”Terminator: Kroniki Sary Connor”, wielokrotnie nominowanym do nagrody Emmy.

To serialowa kontynuacja filmowego arcydzieła pt.: ,”Terminator 2: Dzień Sądu” z pamiętną rolą Arnolda Schwarzeneggera. Serial przedstawia dalszą historię Sary Connor i jej syna Johna, przyszłego przywódcy rebeliantów. Po ucieczce kobiety ze szpitala psychiatrycznego zmuszeni są do ukrywania się i życia poza prawem. Zbiedzy znowu muszą stoczyć walkę z wysłanym z przyszłości terminatorem, którego główną misją jest zabicie Johna. Na pomoc matce i jej synowi przybędzie inny robot w ludzkiej postaci – Cameron, koleżanka ze szkoły Johna. Bohaterowie ruszają śladami twórców SkyNetu – systemu posiadającego własną świadomość nakierowaną na całkowite unicestwienie ludzkości, aby zapobiec nuklearnej apokalipsie. Na ich drodze czeka wiele zasadzek wprost z przyszłości oraz nieoczekiwanych sojuszników.

Serial „Terminator: Kroniki Sary Connor” był nominowany do nagrody Emmy w takich kategoriach jak najlepszy montaż dźwięku, najlepsze efekty specjalne, najlepsze występ kaskaderski czy najlepszy montaż. Widzowie będą mogli sami to ocenić już od 3 września na antenie TVN 7. Emisja w dni powszednie o godzinie 16:55.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *