TVN HD dołączył do usługi TV Smart sieci Vectra

Vectra realizuje plan rozwoju oferty programowej usługi TV Smart i wzbogaca listę dostępnych w ofercie stacji o ogólnotematyczny kanał TVN HD. Odbiór stacji będzie możliwy już w podstawowym pakiecie Start. To kolejne poszerzenie współpracy z nadawcą umożliwiające udostępnienie kanału w ofercie TV Smart.

Sprawdź ofertę kanału TVN w PROGRAMIE TV

TV Smart to nowy wymiar telewizji dostępnej przez Internet. Usługa łączy telewizję linearną z bogactwem serwisów ze świata Internetu. Dostępna jest wszędzie tam, gdzie jest Internet, w całej Polsce, także poza siecią Vectra. Sercem Telewizji Smart jest dekoder Smart 4K oparty o Android TV oferowany przez Vectra wraz z ofertą TV Smart. Pakiety programowe usługi TV Smart – Start, Standard i Max – zawierają od 15 do 58 kanałów telewizyjnych. Od teraz, pakiety te zasila również kanał TVN HD.

Vectra rozwija swoją ofertę, aby zapewnić użytkownikom swobodę oglądania ulubionych programów w całej Polsce, niezależnie od tego, z usług którego dostawcy Internetu korzystają.

TV Smart to przyszłościowa, moim zdaniem najbardziej nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się platforma dostępna na polskim rynku. Nieustannie pracujemy nad rozwojem tej usługi. Zależy nam na budowaniu bogatej oferty, która odpowie na współczesne potrzeby jak największej liczby klientów. Naszą misją jest móc podarować klientowi jego prywatne centrum zarządzania rozrywką i jak największą swobodę wyboru, zgodnie z hasłem – „oglądaj tak jak lubisz, co chcesz, gdzie chcesz”. Dlatego też, z usługi TV Smart oraz oferowanego wraz z nią dekodera Smart 4K, można korzystać nie tylko w domu, ale również poza nim – tłumaczy Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Bardzo się cieszę, że poprzez udostępnienie kanału TVN HD w usłudze TV Smart Vectry możemy się przyczynić do rozwoju internetowej oferty programowej tego operatora, a jednocześnie ułatwić widzom dostęp do naszej najpopularniejszej stacji telewizyjnej. W ostatnim czasie, również za sprawą pandemii, jesteśmy świadkami niezwykle szybkich i znaczących zmian w zwyczajach widzów związanych z konsumpcją treści. W coraz większym stopniu oczekują od nas, że będziemy im dostarczać różnorodny kontent za pośrednictwem wielu platform. Udostępniając TVN HD w usłudze TV Smart wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom – powiedziała Dorota Żurkowska, Członek Zarządu TVN Grupa Discovery.

Dostęp do kanału TVN HD, jak i do wszystkich nowych kanałów, otrzymują nie tylko nowi, ale także obecni klienci usługi TV Smart, w tym również w aplikacji TV Smart i na stronie https://tvsmart.vectra.pl.

Aktualny wykaz programów Telewizji Smart jest dostępny na stronie internetowej operatora: https://www.vectra.pl/tv-smart-4k.

Źródło: Vectra

One Comment on “TVN HD dołączył do usługi TV Smart sieci Vectra”

  1. Zapomniano wspomnieć że asystent głosowy nie działa prawidłowo i nie pozwala wyszukiwać kanałów Tv o czym vectra wie ale nie mówi tak samo jak o tym że dekoder obsługuje nagrywanie tylko kilku programów tv bo na pozostałych funkcja jest niedostępna ale proponując ci usługę też o tym nie wspomną. Vectra zeszła na psy i się tym szczyci mając w nosie klientów. Nie polecam a wręcz odradzam i polecam ucieczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *