TVP ABC startuje z nowym logotypem i oprawą graficzną

Z okazji Dnia Dziecka TVP ABC startuje z nowym logotypem oraz nową oprawą graficzną, której bohaterami będą znane już małym widzom literkowe zwierzaki. TVP ABC pamięta również o rodzicach i specjalnie dla nich uruchamia nową stronę internetową abc.tvp.pl.

Sprawdź ofertę kanału TVP ABC w PROGRAMIE TV

Od 1 czerwca dzięki nowym literkowym zwierzakom dzieci dowiedzą się m.in.: jaki sposób wymyślił Ślimak, by szybko i bezpiecznie poruszać się po mieście, jak kończy się skakanie Cielaka po kanapie i jakie nietypowe posłanie znalazł sobie sympatyczny Łoś!

Na nowej stronie abc.tvp.pl, dedykowanej specjalnie rodzicom, TVP ABC będzie publikować aktualne informacje dotyczące ważnych wydarzeń kulturalnych, sportowych i edukacyjnych skierowane do rodzin z dziećmi. Rodzice znajdą tam również przydatne porady, opisy wartościowych książek, gier i czasopism.

Coroczny maraton konkursowy TVP ABC, organizowany z okazji Dnia Dziecka, będzie pierwszym wydarzeniem, które pojawi się na nowej stronie internetowej abc.tvp.pl. Maraton konkursowy skierowany jest do dzieci w wieku od 2 do 14 lat. Pytania będą publikowane na stronie internetowej o godzinie: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 18.00, 19.00 i 20.00. Lista 280 zwycięzców zostanie opublikowana do 10 czerwca na abc.tvp.pl.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *