TVP: już ponad 1000 kandydatek na żonę dla rolnika

Już ponad 1000 kandydatek z całej Polski zgłosiło się do udziału w nowym programie TVP1 „Żona dla rolnika”. Ale swój udział można zgłaszać jeszcze do końca czerwca.

21 maja 2014 roku o godzinie 20:25 Jedynka pokazała specjalny, premierowy odcinek nowego, planowanego do emisji od września 2014 roku, programu TVP1 – „Rolnik szuka żony”. Zaprezentowana została w nim ósemka polskich rolników (w wieku od lat 21 do 60 lat), którzy poszukują towarzyszek życia.

Każdy z panów otrzymał szansę przedstawienia się w kilkuminutowej wizytówce filmowej, w trakcie której podane zostały również namiary (SMS-owe, mailowe i facebookowe), pod które zgłaszać się mogą zainteresowane trwałym związkiem z rolnikiem. W efekcie w ciągu kilku dni, zgłosiło się ich ponad 1000, a wciąż przybywają nowe zgłoszenia.

Zgłoszenia trafią niebawem do bohaterów programu. Wybiorą oni kilkadziesiąt Pań, które zostaną zaproszone do udziału w programie. W jego kolejnych odcinkach – od września br. – widzowie będą obserwować dalsze losy rolnika i jego potencjalnych wybranek: od spotkań w cztery oczy, przez kilkudniowe wizyty w gospodarstwie, wybór tej jedynej, spotkanie z jej rodzicami, długie randki  we dwoje, romantyczny wyjazd… aż do szczęśliwego (bądź nie) końca.

Program „Rolnik szuka żony” to polska wersja formatu telewizyjnego, realizowana przez TVP1 we współpracy z firmą FremantleMedia Polska. Poprowadzi go aktorka, podróżniczka i pisarka Marta Manowska.

Na zgłoszenia kandydatek (przez SMS, mail, lub oficjalny profil na Facebooku) producenci  programu czekają do końca czerwca.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *