TVP ponownie uruchomi kanał TVP Żagle (grafika)

Telewizja Polska ponownie uruchamia wirtualny kanał na żądanie TVP Żagle, dostępny nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Kanał będzie działał podczas całego weekendu 25-27 lipca na Platformie Hybrydowej TVP, w Internecie na stronie www.tvpstream.tvp.pl oraz na tabletach i smartfonach poprzez aplikację TVP Stream.

Tym razem TVP Żagle będą relacjonować Mistrzostw Świata seniorów i juniorów w żeglarskiej klasie Laser Radial, rozgrywane na akwenie w pobliżu Dziwnowa. To specjalna oferta skierowana do osób zainteresowanych żeglarstwem, marynistyką i regatami.

Specjalne studio telewizyjne z ekipą TVP Szczecin zlokalizowane na miejscu zawodów będzie pokazywać nie tylko sportowe zmagania, ale też relacje reporterskie, filmy dokumentalne oraz materiały archiwalne zrealizowane przez kpt. Krzysztofa Baranowskiego, a zawodnicy, trenerzy i prowadzący całość entuzjasta żeglarstwa Paweł Pochwała – przybliżać tajniki tej dyscypliny sportu. Trzydniowe TVP Żagle nie zapomną też zaprezentowania innych konkurencji żeglarskich i regionu zachodniopomorskiego.

Kanał TVP Żagle jest uruchamiany okazjonalnie i dedykowany największym imprezom żeglarskim rozgrywanym w Polsce. W ubiegłym roku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy mogli wirtualnie uczestniczyć w zmaganiach międzynarodowych ekip finału wielkich żaglowców „The Tall Ships Races” w Szczecinie.

tvptvpzagle

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *