TVP z przedszkolem dla dzieci pracowników

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Prezesa Jacka Kurskiego na terenie TVP S.A przy Woronicza 17 powstanie przedszkole. Decyzję o rozpoczęciu prac nad budową i uruchomieniem obiektu podjął Zarząd Spółki na posiedzeniu 28 września 2016 roku.

Lokalizacja przedszkola na terenie TVP to ułatwienie dla rodziców w opiece nad dziećmi. Bliskość przedszkola oraz dogodne godziny otwarcia pomogą pracującym rodzicom połączyć życie zawodowe z osobistymi obowiązkami. Uruchomienie placówki z pewnością ułatwi decyzje o powrocie do pracy po urlopach rodzicielskich i uczyni TVP jeszcze bardziej atrakcyjnym pracodawcą. Zgodnie ze wstępnymi planami, przedszkole będzie zapewniało opiekę dla 200 dzieci przede wszystkim pracowników, a w dalszej kolejności współpracowników TVP.

Budowa i uruchomienie przedszkola to jedna z inicjatyw Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim, realizowana w ramach programu, który jest odpowiedzią na potrzeby pracowników i współpracowników. Starania o uruchomienie przedszkola to wynik przeprowadzanej w kwietniu ankiety „Budujemy Społeczność Telewizyjną”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *