TVP Rozrywka z ofertą na jesień 2015

TVP Rozrywka zaprasza jesienią na premierowe odsłony: polskiej sceny stand-upu w programie „Tylko dla dorosłych”, najlepsze skecze czołowych polskich kabaretów w „Kabaretopie, czyli liście przebojów kabaretowych”, na spotkania z artystami polskiej rozrywki w „Gwiazdozbiorze TVP Rozrywka” oraz na interesujące wywiady w „A’la show”. TVP Rozrywka przypomni także znane i lubiane teleturnieje oraz najpopularniejsze cykle Jedynki i Dwójki, m.in. program „Rolnik szuka żony” i muzyczny show „The Voice of Poland”.

NOWOŚĆ

„Tylko dla dorosłych” – NOWA ODSŁONA
Cykl, prezentujący polską scenę stand-upu, poszerzy swoją ofertę. Pod znanym już widzom tytułem zaprezentuje zarówno debiutujących, jak i już bardziej doświadczonych wykonawców. Połączenie świeżości i doświadczenia powinno dać piorunujący efekt. Autorzy cyklu zapewnią dorosłym widzom dużo dobrego humoru. Dodatkową atrakcją tego sezonu będą stand-upowe konkursy na antenie TVP Rozrywka i na Facebooku.
Premiera: sobota, 19 września, godzina 22:45
Emisja: sobota, godzina 22:45

STAŁE CYKLE

„Kabaretop, czyli lista przebojów kabaretowych”
Kolejna, jesienna edycja cyklicznego programu, przywołującego największe hity kabaretowe, pojawiające się w premierowych audycjach anten TVP. Charakter listy przebojów pozwala na czynny udział widza w kształtowaniu programu. Dynamiczny montaż, wraz ze skrótami najzabawniejszych skeczy, fleszowymi newsami kabaretowymi Grzegorza Dolniaka oraz gościem odcinka, mają wyróżniać program na tle innych propozycji rozrywkowych i trafiać do młodego i nie tylko kabaretowego widza.
Emisja: sobota, od 5 września, godzina 17:20

„Gwiazdozbiór TVP Rozrywka”
Kontynuacja cyklu w nowej formie: reportaże o znanych, choć czasem zapomnianych już postaciach polskiej rozrywki. Gwiazdy opowiadają szczerze o swojej twórczości, życiu osobistym, sukcesach i porażkach. Całość bogato ilustrowana materiałami z archiwum TVP.
Emisja: niedziela, od 6 września, godzina 12:00, 15:50 i 17:20

„A’la Show”
Gośćmi programu Alicji Resich-Modlińskiej są postacie ze świata rozrywki, sztuki i show-biznesu. Opowiadają oni o najważniejszych, najbardziej przełomowych historiach ze swojego życia. W jesiennych odcinkach gościć będą m.in. gwiazdy kabaretu – Joanna Kołaczkowska i Robert Górski.
Emisja: niedziela, od 13 września, godzina 13:00

„Hity kabaretu”
To najlepsze skecze i piosenki czołowych polskich kabaretów. Każdy z występujących uraczy widzów dużą dozą humoru, a dokonają tego m.in. tak znani wykonawcy, jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Smile, czy Neo-Nówka.
Emisja: czwartek, od 3 września, godzina 20:20

KULTOWE TELETURNIEJE

„Jaka to melodia?”
TVP Rozrywka przypomni „kultowe” już odcinki quizu muzycznego, propagującego muzykę rozrywkową. Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach, polega na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych, granych przez zespół p/k Tomasza Filipczaka. Prowadzącym program jest Robert Janowski.
Emisja: poniedziałek-piątek, od 31 sierpnia, godzina 19:35

„Jeden z dziesięciu”
Teleturniej emitowany w TVP od 1994 roku. Prowadzącym jest Tadeusz Sznuk. W każdym odcinku udział bierze dziesięciu zawodników. Zajmowane przez nich stanowiska od 1 do 10 są rozdzielane w losowaniu. Każdy uczestnik zaczyna grę z trzema „szansami”, które reprezentują trzy lampki na stanowisku gracza. Prowadzący zadaje pytania z wiedzy ogólnej, na odpowiedź zawodnik ma trzy sekundy, błędna odpowiedź lub jej brak powoduje utratę jednej „szansy”. Program składa się z trzech etapów i opiera się na brytyjskim formacie „Fifteen to One”.
Emisja: poniedziałek-piątek, od 31 sierpnia, godzina 8:05

„Śpiewające fortepiany”
Ulubiony program widzów TVP Rozrywka prowadzony przez Rudiego Schubertha. W programie biorą udział dwie trzyosobowe drużyny, których kapitanami są pianiści: Czesław Majewski i Janusz Tylman. Pozostałe osoby to gwiazdy polskiej estrady, scen teatralnych, filmu, telewizji, radia, sportu, a czasem polityki.
Emisja: poniedziałek, wtorek i piątek, godzina 20:15

„Familiada”
Teleturniej emitowany w TVP od 1994 roku, prowadzony przez Karola Strasburgera. Program oparty na amerykańskim formacie „Family Feud”, którego lokalne edycje były emitowane w 57 krajach świata. W programie uczestniczą przedstawiciele dwóch drużyn, z których każda liczy pięć osób. Zespoły stanowią członkowie rodziny. Gra polega na odgadywaniu odpowiedzi ankietowanych ludzi.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:35

BIEŻĄCE POWTÓRKI CYKLI ROZRYWKOWYCH JEDYNKI i DWÓJKI

„Rolnik szuka żony”
Bieżąca powtórka nowej, II edycji, hitowego cyklu Programu 1. Marta Manowska przedstawi widzom nowych bohaterów. Jak potoczą się ich losy i poszukiwania oraz jakich dokonają wyborów dowiemy się już we wrześniu.
Emisja: czwartek, od 17 września, godzina 22:20

„The Voice of Poland”
Powtórka bieżącej VI edycji popularnego muzycznego show Dwójki. Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, a także duet Tomson i Baron zasiądą w słynnych, czerwonych fotelach. Do grona gospodarzy dołączy także Halina Młynkova, która poprowadzi program u boku Tomasza Kammela i Macieja Musiała. Szóstą edycję zasili dodatkowo… „młoda krew”. Kto jeszcze dołączy do ekipy „The Voice of Poland”, wnosząc mnóstwo nowej energii i masę zaskakujących pomysłów? O tym widzowie przekonają się już we wrześniu.
Emisja: poniedziałek, od 7 września, godzina 22:25

„Latający Klub 2”
Bieżąca powtórka II edycji cotygodniowego programu kabaretowego Dwójki. Gospodarze cyklu, czyli Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru), będą gościć u siebie postacie ze świata kabaretu, gorące nazwiska show-biznesu, aktorów, wokalistów, youtuberów, czy twórców przebojowych produkcji internetowych.
Emisja: wtorek, od 15 września, godzina 22:20

„Paranienormalni tonight”
Bieżąca powtórka II edycji rozrywkowego talk show Dwójki. Co tydzień, autorzy programu: Igor Kwiatkowski i Robert Motyka zaproszą do studia na spotkanie z gwiazdą, która będzie musiała przetrwać nawałnicę pytań i zakręconych zadań.
Emisja: środa, od 9 września, godzina 22:25

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *