Jesień 2015 w Czwórce

W jesiennej ramówce Czwórki znajdą się nowe polskie i zagraniczne seriale, programy dokumentalne i rozrywkowe oraz kontynuacje najpopularniejszych produkcji stacji oraz propozycje filmowe.

Sezon premier TV4 rozpocznie już w poniedziałek 31 sierpnia 2015 roku. Tego dnia na antenie stacji pojawi się najnowsza polska produkcja „Detektywi w Akcji” opowiadająca o pracownikach agencji detektywistycznej i rozwiązywanych przez nich sprawach. Serial nadawany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00. Zaraz po nim, o godzinie 19:00 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki „Policjantek i Policjantów”. Emisję trzeciego sezonu serialu poprzedzi premiera filmu fabularnego „Wierna jak pies. Policjantki i Policjanci” zamykający jeden z kryminalnych wątków zawiązany w ostatnich odcinkach poprzedniej serii. Film wyemitowany zostanie w sobotę, 29 sierpnia o godzinie 20:00.

Od września w poniedziałki o godzinie 21:00 i w piątki o godzinie 19:00 Czwórka emitować będzie „Światowe Rekordy Guinnessa” (australijska edycja), w których będzie można zobaczyć najbardziej spektakularne, niesamowite i zabawne wyczyny, jakie trafiły do słynnej księgi.

Z kolei we wtorkowe wieczory TV4 zaprasza na spotkania z Bogusławem Wołoszańskim, który przybliżać będzie widzom niektóre z najbardziej frapujących tajemnic historii minionego stulecia w dwóch autorskich programach: „Skarby III Rzeszy” (godzina 21:00) i „Tajna historia XX wieku” (godzina 21:30).

Wśród jesiennych nowości nie zabraknie propozycji dla wielbicieli romantycznych seriali. We wrześniu kontynuowane będą premiery „Dzikiego serca”. Kolejne odcinki serialu emitowane będą w jego stałym paśmie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Bezpośrednio przed nim, o godzinie 16:00, począwszy od 31 sierpnia, oglądać będzie można najnowszy, zrealizowany w ubiegłym roku serial „Kotka”. W rolach głównych: Maite Perroni, widzom Czwórki znana z takich seriali jak „Zbuntowani” czy „Nie igraj z aniołem”, oraz Daniel Arenas.

Dla najmłodszych widzów nową atrakcją w codziennym paśmie porannym będą animowane przygody jednego z ulubionych dziecięcych bohaterów w serialu „Kacper: Szkoła przestrachu”.

Młodsi i starsi fani „Galileo” premierowe odcinki kolejnej serii będą mogli oglądać od 5 września w stałym weekendowym paśmie o godzinie 19:00. 1 września o godzinie 20:00 TV4 zaprasza na nowy sezon „STOP Drogówki” najpopularniejszego i najdłużej emitowanego polskiego programu o pracy policjantów ruchu drogowego.

W repertuarze filmowym jesieni znajdą się między innymi takie propozycje jak „Lepiej być nie może” z Oscarową rolą Jacka Nicholsona, „Bliskie spotkania trzeciego stopnia” Stevena Spielberga, oparty na prozie Asimova „Człowiek przyszłości” z Robinem Williamsem i Samem Neilem, sensacyjny „Edison” z Justinem Timberlakiem, Morganem Freemanem i Kevinem Spaceyem, thrillery „Coś” Johna Carpentera i „Psychol” Gusa Van Santa oraz premiera „Braterstwa broni” koreańskiej produkcji porównywanej do „Szeregowca Ryana”.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *