TVP Seriale liderem wśród kanałów filmowych

TVP Seriale – w styczniu 2013 roku – utrzymał pozycję lidera wśród kanałów tematycznych, dostępnych w Polsce (z wyłączeniem stacji informacyjnych), w grupie widzów w wieku 16-49 lat. Udział TVP Seriale w rynku w grupie komercyjnej wyniósł 1,07%.

W zestawieniu najchętniej oglądanych kanałów tematycznych w grupie wszystkich widzów TVP Seriale zajął trzecie miejsce z udziałami w rynku 0,86%. Oznacza to wzrost udziałów: w grupie komercyjnej o 58,6%, a w grupie 4+ o 54,9%, w porównaniu ze styczniem 2012 roku. TVP Seriale utrzymał też pozycję lidera rynku kanałów filmowych – zarówno w grupie 16-49, jak i w grupie wszystkich widzów.

W ubiegłym miesiącu, najwyższe dzienne udziały kanał TVP Seriale zanotował 13 stycznia (1,14% w grupie wszystkich widzów, 1,50% w grupie komercyjnej) oraz 31 stycznia (1,12% w grupie wszystkich widzów, 1,58% w grupie komercyjnej). Największą popularnością wśród widzów cieszyły się seriale: „Ranczo”, „rodzinka.pl”, „Ojciec Mateusz”, „Czterej pancerni i pies” oraz „Stawka większa niż życie”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *