„Przepis na życie” po niemal rocznej przerwie powraca na antenę TVN

Najsmaczniejszy serial TVN powraca, aby w niedzielne wieczory ponownie zaspokajać apetyty swoich fanów! A trzeba przyznać, że sympatycy „Przepisu na życie” byli już bardzo głodni kolejnych przygód swoich ulubionych bohaterów.

Prawie roczna przerwa w emisji sprawiła, że producenci serialu zostali zasypani listami od widzów z pytaniami – „Kiedy wróci mój serial?”. Na takie prośby trudno być obojętnym. W czasie kiedy widzowie tęsknili za Anką, Jerzym, Żabcią, Beatką, Manią, Polą i pozostałymi bohaterami, produkcja ciężko pracowała na planie serialu, przygotowując najnowszy sezon „Przepisu na życie”. Nowe miłości, nowe rozterki, nowe kłopoty, nowi bohaterowie, nowe smaki w kuchni, ale wciąż ta sama energia, optymizm, radość i humor, za które Polacy tak pokochali ten serial.

A zatem już od 24 lutego o godzinie 21:00 premierowe odcinki „Przepisu na życie”. Zanim jednak zdradzimy Państwu choć trochę pysznych i nietuczących sekretów najnowszego sezonu serialu, zróbmy mały krok w tył i przypomnijmy świetnie przyprawione losy bohaterów „Przepisu na życie”.

Pamiętacie tę miłość usłaną kolcami róż? Ostatni odcinek „Przepisu na życie” zakończył się dramatycznie i pozostawił widzów w niepewności. Pytanie, które wówczas zadawali sobie wszyscy, to oczywiście, czy Jerzy przeżyje? Czy Anka przestanie obwiniać się za wypadek? Czy to koniec love story tej dwójki? Z pewnością ta historia musi skończyć się inaczej! Miłosne perypetie Anki i Jerzego znowu rozkwitną i będą przyspieszać bicie serca widzów…

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *