Nowa edycja „Ugotowanych” już w lutym

Polska już tańczyła, śpiewała, a od niedawna oszalała na punkcie gotowania. Obok rewolucji w restauracjach i konkursu na najlepszego kucharza-amatora, jest miejsce dla osób, które po prostu kochają pichcić i celebrować posiłki. Stąd popularność programu „Ugotowani”. Już wiosną – nowa edycja, a w niej dwa odcinki specjalne! W jednym gotować będą Gwiazdy. Drugi zaś zostanie nagrany w Wielkiej Brytanii, gdzie narodził się pomysł na „Ugotowanych” („Come Dine with Me”).

Widzowie zdążyli już poznać zasady obowiązujące w programie. I przywyknąć do tego, że w każdym odcinku czwórka bohaterów przygotowuje dla siebie kolacje, zasiada do jednego stołu i walczy o 5 tysięcy złotych. W nowej edycji mogą się jednak spodziewać dwóch niespodzianek. Pierwszą z nich jest odcinek, w którym do kulinarnego pojedynku staną Gwiazdy. Od tej strony widzowie nie mieli jeszcze okazji ich poznać – projektant Maciej Zień, tancerz Stefano Terrazzino, dziennikarka Anna Wendzikowska i aktorka Małgorzata Potocka. To właśnie oni postarają się stworzyć kolacje na miarę mistrzów! Kto z nich zgotuje sobie zwycięstwo? Kto swoim pomysłem na kolację zakasuje konkurentów?

Drugą niespodzianką, jaką przygotowali twórcy programu jest odcinek realizowany w Londynie. Jego bohaterami będą Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii. Czy zechcą zawojować program miejscową kuchnią czy też postawią na tradycyjne polskie dania – przekonamy się już wiosną!

Nowa edycja „Ugotowanych” to 12 odcinków, w których zobaczymy bohaterów z 10 miast. Do walki o apetyczną sumkę staną m.in.: mieszkańcy Łodzi, Krakowa, Poznania, Białegostoku, Wrocławia i Trójmiasta.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *