TVP Sport dostępny dla wszystkich abonentów Vectry na czas Mundialu

Każdy abonent telewizji cyfrowej Vectry będzie mógł kibicować rozgrywkom Mundialu 2018 dzięki szerokiemu udostępnieniu przez Vectrę kanału TVP Sport. Także w serwisie Vectra TV Online, co umożliwi śledzenie rozgrywek na urządzeniach mobilnych, zarówno w domu jak i w dowolnym miejscu z dostępem do internetu.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 Vectra udostępni kanał TVP Sport w tzw. otwartym oknie. Wszyscy abonenci operatora obejrzą to wielkie mundialowe widowisko, niezależnie od posiadanego pakietu telewizji cyfrowej. Dzięki współpracy z Telewizją Polską kanał TVP Sport będzie emitowany zarówno w wersji SD jak i HD. Dodatkowo TVP Sport HD zostanie udostępniony wszystkim widzom także w serwisie Vectra TV Online, co umożliwi kibicowanie z wykorzystaniem urządzeń mobilnych zarówno w domu jak i w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. TV Online działa na terenie całej Polski, w każdej lokalizacji z dostępem do internetu. Programy TV można oglądać na ekranach standardowych komputerów PC oraz wszelkich urządzeń mobilnych wyposażonych w system operacyjny IOS lub ANDROID. Vectra udostępnia dedykowaną aplikację na oba systemy. TVP Sport HD w TV Online umożliwi śledzenie wszystkich mundialowych wydarzeń także tym, którzy z różnych powodów nie będą mogli zasiąść przed telewizorami.

Kanał TVP Sport HD dostępny jest w ofercie Vectry na pozycji 201, w wersji SD na pozycji 226. Udostępnienie kanału wszystkim widzom rozpocznie się wraz ze startem Studia Mistrzostw Świata w dniu 14 czerwca (czwartek) o godzinie 16:30. Zakończenie otwartego okna nastąpi w dniu zamknięcia mistrzostw 15 lipca 2018 (niedziela) o godz. 24:00.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *