Wyścig 24h Le Mans 2018 wyłącznie w Eurosporcie

Od środy do niedzieli antenę Eurosportu opanują genialni kierowcy, wspaniałe pojazdy i ogromne emocje. Kanał pokaże nie tylko legendarny wyścig 24-godzinny Le Mans, ale także wszystkie sesje treningowe i kwalifikacyjne, a także wiele dedykowanych programów. Transmisje od środy wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Player. Początek wyścigu w sobotę o 15:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Eurosport 1

Podczas zbliżającego się wielkimi krokami wyścigu 24-godzinnego Le Mans, Eurosport pokaże widzom przeszłość i teraźniejszość dzięki blisko 40 godzinom oryginalnych produkcji. Jedną z nich jest program Legendy Le Mans, w którym dziewięciokrotny zwycięzca wyścigu Tom Kristensen testuje cztery ikoniczne samochody na ponad 13-kiliometrowej pętli pokonywanej przez kierowców w Le Mans. – Czuje się szczególnie wyróżniony, mogąc przekazywać swoje opinie o tak ważnym dla mnie wyścigu milionom widzów Eurosportu w całej Europie. Legend Le Mans było dla mnie świetną zabawą, ale także wielkim zaszczytem, bo mogłem przenieść się w czasie i poprowadzić takie samochody jak Bentley z 1924 r., Ferrari 166 MM z 1949 r., Ford GT 40 z 1967 r. i Matra SIMCA z 1974 r. – powiedział Kristensen.

W tym roku w 24-godzinnym wyścigu spróbują swoich sił legendy sportów motorowych – Fernando Alonso, Jenson Button i Juan Pablo Montoya.

Transmisje z Le Mans od środy w Eurosporcie 1 i Eurosport Player. Więcej informacji oraz materiałów wideo w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *