TVP: vod.tvp.pl to najwięcej wideo za darmo

Polskie seriale, programy, najnowsze wydania serwisów informacyjnych, dokumenty oraz filmy fabularne – za darmo w serwisie vod.tvp.pl. W tej wirtualnej bibliotece treści wideo widzowie znajdą ponad 37 tysięcy produkcji z oferty Telewizji Polskiej.

Pod adresem vod.tvp.pl internetowi widzowie Telewizji Polskiej obejrzą za darmo kilkadziesiąt polskich seriali – najnowszych i tych trochę starszych. W ofercie znajdą się aktualne hity Telewizji Polskiej m.in. „M jak miłość”, „Dziewczyny ze Lwowa”, „Ojciec Mateusz”, „rodzinka.pl”, „Na dobre i na złe”, „Wspaniałe stulecie”, „Klan”, „Barwy szczęścia”.

Oferta vod.tvp.pl to nie tylko seriale, ale także produkcje rozrywkowe (np. „The Voice of Poland”, „Rolnik szuka żony”, „Kryptonim szef”, „Paranienormalni tonight”), kulturalne (np. wybrane spektakle Teatru Telewizji, koncerty oraz programy: „Tygodnik kulturalny”, „Wszystko o kulturze”, „Hala odlotów”) oraz publicystyczne i reporterskie (np. „Moje 600 gramów szczęścia”, „Sprawa dla reportera”, „Po prostu”). To tylko część oferty vod.tvp.pl, w której nie brakuje również programów naukowych („Jak to działa?”, „Słownik polsko-polski”), kulinarnych (np. „Okrasa łamie przepisy”, „Makłowicz w podróży”), podróżniczych i religijnych. TVP nie zapomina również o najmłodszych widzach, którzy w vod.tvp.pl znajdą kilkadziesiąt serii dziecięcych, w tym m.in. „Domisie”, „Nela mała reporterka”.

Ciekawi najnowszych doniesień z kraju i świata będą zawsze informowani na bieżąco za sprawą najnowszych wydań najpopularniejszych serwisów informacyjnych Telewizji Polskiej „Wiadomości”, „Panoramy” i „Teleexpressu”.

Treści w vod.tvp.pl są dostępne nie tylko na komputerach. Baza wideo została przygotowana również z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, dzięki czemu widzowie mogą z niej korzystać w dowolnym miejscu i czasie.

Wybrana część oferty vod.tvp.pl jest dostępna także w aplikacji mobilnej tvp.pl (na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS) oraz w usługach Smart TV i na platformie hybrydowej Telewizji Polskiej.

W ramach serwisu vod.tvp.pl, pod koniec 2014 roku uruchomiono Strefę Widza. Dzięki niej zarejestrowani użytkownicy, którzy opłacają abonament RTV mogą całkowicie za darmo oglądać m.in. przedpremierowe odcinki wszystkich seriali z bieżącej oferty Telewizji Polskiej.

Serwis vod.tvp.pl to według TVP największa biblioteka wideo w polskim Internecie. Aktualnie widzowie TVP mają dostęp do ponad 37 tysięcy materiałów wideo podzielonych na kategorie i gatunki (prawie sto serii seriali, niemal pół tysiąca serii audycji, sto filmów dokumentalnych i kilkadziesiąt filmów fabularnych).

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *