TVP VOD z kanałami linearnymi Telewizji Polskiej

Telewizja Polska udostępnia bezpłatnie w serwisie TVP VOD kanały na żywo. W ten sposób publiczny nadawca poszerza ofertę serwisu dla wszystkich użytkowników. To kolejny krok na drodze do sukcesywnego rozwoju aplikacji i zwiększania satysfakcji jej użytkowników. Najnowsze wdrożenie jest efektem współpracy Telewizji Polskiej z firmą Redge Technologies.

Sprawdź ofertę kanałów Telewizji Polskiej w PROGRAMIE TV

Kanały na żywo dostępne w TVP VOD

Serwis TVP VOD umożliwia dostęp dla zalogowanych użytkowników do następujących kanałów linearnych TVP: TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Historia, TVP ABC, TVP Dokument, TVP Nauka, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Historia2, Alfa TVP, TVP ABC2, TVP Kultura 2, Belsat, UA1, TVP World oraz 16 oddziałów terenowych TVP 3.

TVP VOD – na jakich urządzeniach oglądać?

Użytkownicy mogą cieszyć się dostępem do telewizji na żywo oraz bogatej oferty zróżnicowanych gatunkowo i formalnie treści na komputerach, urządzeniach mobilnych oraz urządzeniach telewizyjnych Smart TV (tu wymagane jest posiadanie urządzenia z systemem operacyjnym AndroidTV w wersji 6.0 lub nowszej, Tizen w wersji 4.0 lub nowszej lub WebOS w wersji 4.0.4 lub nowszej). Na urządzeniach Apple TV wymagana jest wersja 13.0 lub nowsza. Wspierana jest obsługa Chromecast/AirPlay oraz MiBox z systemem AndroidTV. Korzystanie z nowej funkcjonalności wymaga ściągnięcia aplikacji TVP VOD, która jest dostępna w App Store (dla użytkowników telefonów w systemie iOS) lub w Sklepie Play (Android).

Aplikacja TVP VOD – udostępniona przez Telewizję Polską w październiku 2022 roku w nowej, odświeżonej wersji – pozwala teraz nie tylko oglądać kanały TVP na żywo w wybranym przez użytkownika czasie i miejscu. W nowej odsłonie znalazła się bogata biblioteka filmów i seriali dostępnych zarówno w bezpłatnej, jak i płatnej ofercie. Widzowie, którzy opłacają abonament RTV, mają dostęp do znacznej części katalogu bez reklam.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *