TVP z wakacyjną akcją „Twoje Miasto w TVP INFO i RMF FM”

27 czerwca startuje wakacyjna akcja: „Twoje Miasto w TVP INFO i RMF FM”. To pierwszy zakrojony na tak szeroką skalę informacyjny projekt multimedialny w Polsce.

W każdy piątek dziennikarze obu stacji gościć będą w jednym z miast Polski wybranych przez widzów i słuchaczy. Przez cały czas jej trwania (od 27 czerwca do  29 sierpnia br.)  będzie można zgłaszać miejscowości, które warto odwiedzić.  Specjalny formularz zamieszczony będzie na stronach internetowych tvp.info i rmf24.pl. Główną częścią zgłoszenia ma być film o długości maksymalnie jednej minuty o danym mieście, nagrany telefonem komórkowym lub kamerą. Najlepsze filmy z naszej wakacyjnej akcji zostaną nagrodzone.

Co tydzień z nadesłanych propozycji dziennikarze TVP INFO i  Faktów RMF FM wybiorą jedną miejscowość, która będzie bohaterką kolejnego piątku. Od rana działać w niej będą specjalne studia satelitarne: telewizyjne i radiowe, nadające równolegle serwisy informacyjne, wejścia reporterskie oraz prognozę pogody między 6:00 a 14:00. Wiele miejsca zostanie w nich poświęcone tematyce lokalnej.

Pierwsze wydanie akcji poprowadzą Michał Adamczyk z TVP INFO oraz Małgorzata Steckiewicz z RMF FM.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *