5-11 lipca w TV Puls

W tygodniu 5-11 lipca TV Puls wyemituje wiele premier. Już w sobotę „Zbroja Boga II”, przygodówka w reżyserii Jackiego Chana, a w niedzielę klimatyczny, okultystyczny thriller „Kult” z Nicolasem Cage’em w roli głównej. Premierę w TV Puls będą też miały: komedia „Blond ambicja” z Jessiką Simpson („Diukowie Hazzardu”, „Pracownik miesiąca”, „Blondynka w koszarach”), film „Skalny potwór”, czyli gratka dla fanów dawnego cyklu Niewiarygodne Poniedziałki, mający swoich fanów śmieszno-straszny film „Przerażacze” w reżyserii samego Petera Jacksona („Władca pierścieni”), coś dla fanów „Star Treka”, czyli komedia „Galaxy Quest” z Sigourney Weaver oraz film przygodowy „Rzeka śmierci” z Michaelem Dudikoffem („Amerykański ninja”), bohaterem filmów akcji epoki kina VHS. Tradycyjnie stacja zaprasza też na kolejne części serialu „Trzynasty Apostoł”.

„Zbroja boga II” – PREMERA
przygodowy, Hongkong 1991, reż. Jackie Chan, wyst.: Jackie Chan, Carol 'Do Do’ Cheng, Eva Cobo, Aldo Sambrell
Główny bohater filmu – Jackie – to poszukiwacz przygód. Dostaje kolejne zadanie od Barona Scappisa. Według jego opowieści pod koniec II Wojny Światowej niemiecki nazistowski rząd postanowił ukryć złoto, które zostało zrabowane podczas wojny w Europie. Ukryli je w tajnej fortecy na Saharze. Stany Zjednoczone chcą odzyskać łupy wojenne i przeznaczyć je na cele dobroczynne. Jackie ma za zadanie zlokalizować i odzyskać skarb.
Emisja: sobota, 5 lipca, godzina 16:40

„Snajper – ostatnie zlecenie”
akcja, USA 2007, reż. Armand Mastroianni, wyst.: Mario Van Peebles, James Remar, Catherine Mary Stewart
Doświadczony snajper – Dillon – chce przejść na zasłużoną emeryturę. Niespodziewanie jednak otrzymuje do wykonania ostatnią misję najwyższej wagi dla bezpieczeństwa narodowego. Dostaje informację od przedstawiciela rządowego – Flicka – o groźnym terroryście – Richardzie Phillipsie – który osiedlił się w małym miasteczku i planuje sprzedać materiały jądrowe Korei Północnej. Tylko Dillon może go powstrzymać! Snajper udaje się do miasteczka, w którym mieszka Phillips. Po przybyciu na miejsce zaczyna podejrzewać, że został wciągnięty w pułapkę…
Emisja: sobota, 5 lipca, godzina 20:00

„Oczy węża”
akcja, USA 1998, reż. Brian de Palma, wyst.: Nicolas Cage, Gary Sinise
Skorumpowany detektyw wydziału zabójstw z Atlantic City – Rick Santoro – i jego przypadkowo spotkany przyjaciel – Kevin Dunne – wysoko postawiony oficer ministerstwa obrony, wraz z czternastoma tysiącami widzów bokserskiego meczu o tytuł mistrza wagi ciężkiej są świadkami zamachu, w którym zostaje postrzelony sekretarz stanu. Każdy z obecnych na meczu widzów może być potencjalnym zabójcą, lub mógł widzieć zabójcę. Hala zostaje zamknięta i Rick rozpoczyna śledztwo… Powoli odkrywa prawdę, która zmusza go, by stawił czoła nie tylko morderczej intrydze, ale także własnej przeszłości.
Emisja: niedziela, 6 lipca, godzina 20:00

„Kult” – PREMIERA
thriller, USA/Kanada/Niemcy 1996, reż. Neil LaBute, wyst.: Nicolas Cage, Ellen Burstyn, Leelee Sobieski
Szeryf Edward Malus (Nicolas Cage) ma za sobą traumatyczne przeżycia. Kiedyś przyczynił się do śmierci małej dziewczynki. Teraz ma szansę na odkupienie swoich win. Na prośbę swojej byłej dziewczyny Willow, rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia dziewczynki – jej córki Rowan i wyjeżdża do małej amerykańskiej miejscowości na wyspie u północno-zachodnich wybrzeży Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy wyspy są do niego nieprzychylnie nastawieni. Jak się wkrótce okazuje, są wyznawcami tajemniczego pogańskiego kultu. Uprawiają nietypowe okultystyczne seanse. Czy Edward Malus dowie się tajemniczej prawdy związanej z kultem wyznawanym przez mieszkańców i zaginionej dziewczynki?
Emisja: niedziela, 6 lipca, godzina 22:05

„Blond ambicja” – PREMIERA
komedia, USA 2007, reż. Scott Marshall, wyst.: Jessica Simpson, Luke Wilson, Rachael Leigh Cook, Andy Dick, Penelope Miller
Śliczna Katie wiedzie spokojne życie w małym miasteczku w Oklahomie. Jej jedynym marzeniem jest długo wyczekiwany ślub z ukochanym chłopakiem. Kiedy ten wyjeżdża tymczasowo do Nowego Jorku, Katie postanawia zrobić mu niespodziankę i złożyć niezapowiedzianą wizytę. Niespodzianka jest obustronna, bowiem okazuje się, że ukochany dzieli łoże z pewną brunetką… Załamana dziewczyna musi sobie poradzić sama w wielkim mieście. W wyniku zbiegu okoliczności poznaje dwójkę ambitnych pracowników pewnej korporacji. Ta wyrachowana para dąży do zdobycia kierowniczych stołków, a na bezwolne narzędzie do wykonania swoich niecnych planów wybiera nikomu nieznaną dziewczynę. Dzięki temu małomiasteczkowa piękność otrzymuje pracę w jednej z największych firm Nowego Jorku, a jej szefem okazuje się przystojny i czarujący Ben.
Emisja: wtorek, 8 lipca, godzina 20:00

„Skalny potwór” – PREMIERA
akcja, USA 2008, reż. Declan O’Brien, wyst.: Chad Michael Collins, Natalie Denise Sperl, Alicia Lagano, David Figlioli
Film zaczyna się w momencie awarii autokaru, która zmusza amerykańskich turystów do postoju w zapadłej wschodnioeuropejskiej wiosce. Jeden z uczestników wycieczki wyciąga ze skały legendarny miecz, mimowolnie uwalniając przerażającego, kamiennego olbrzyma. Czy chłopakowi uda się powtórzyć bohaterski wyczyn swojego praprzodka i pokonać szalejącego w okolicy potwora?
Emisja: wtorek, 8 lipca, godzina 22:50

„Przerażacze” – PREMIERA
horror, USA/Nowa Zelandia 1996, reż. Peter Jackson, wyst.: Michael J. Fox, Trini Alvarado, Peter Dobson, John Astin
Frank Bannister, detektyw i parapsycholog, zajmuje się uwalnianiem ludzi od złej energii. Ma on niezwykły dar, widzenia i kontaktowania się ze zmarłymi. Pomaga im przedostać się na drugą stronę. W mieście Fairwater zaczyna się seria tajemniczych zawałów serca. Ludzie z pozoru zdrowi i nie narzekający na dolegliwości dostają nagłego skurczu i umierają. Jack jest świadkiem jak tajemniczy upiór zgniata serce Raya – jednego z klientów. Przed utratą przytomności na czole ofiary pojawił się świecący numer. Frank rzuca wyzwanie zjawie i próbuje rozwikłać zagadkę, która wiąże się z wydarzeniami z przeszłości.
Emisja: środa, 9 lipca, godzina 20:00

„Galaxy Quest” – PREMIERA
komedia, USA 1999, reż. Dean Parisot, wyst.: Tim Allen, Sigourney Weaver, Alan Rickman, Tony Shalhoub
Bohaterami filmu są aktorzy grający na co dzień w serialu science fiction. Przeżywają w nim niesamowite przygody. Do czasu gdy serial zostaje zdjęty z anteny… Dwadzieścia lat później zaatakowana przez wroga obca cywilizacja omyłkowo potraktowała telewizyjną transmisję jako materiał dokumentalny, stawiając bohaterów serialu przed trudnym wyzwaniem – uratowaniem wszechświata.
Emisja: czwartek, 10 lipca, godzina 20:00

„Rzeka śmierci” – PREMIERA
przygodowy, USA 1989, reż. Steve Carver, wyst.: Michael Dudikoff, Robert Vaughn, Donald Pleasence, Herbert Lom
Akcja filmu „Rzeka śmierci” rozpoczyna się w roku 1965, w Amazonii. Poszukiwacz przygód i przewodnik John Hamilton zgadza się poprowadzić w głąb dżungli ekspedycję złożoną z doktora Blakesleya i jego córki Anny. Lekarz chce dotrzeć do indiańskiego plemienia żyjącego w pobliżu tajemniczego Zaginionego Miasta. Jego członkowie zapadają na dziwną, śmiertelną chorobę. Po dotarciu na miejsce, Blakesley. napada na niego plemię uzbrojonych kanibali. Doktor zostaje zastrzelony. Uciekający przed dziką hordą Hamilton bezradnie patrzy, jak Indianie uprowadzają Annę. Poprzysięga sobie, że po nią wróci. Cudem wydostaje się z piekła, wraca do miasteczka Romano na skraju dżungli i prosi przedstawiciela miejscowych władz, pułkownika Ricardo Diaza, o zezwolenie na zorganizowanie kolejnej wyprawy. Diaz usiłuje go przekonać, że tajemnicze Zaginione Miasto nie istnieje. Hamilton nie daje się zwieść: już raz prawie tam dotarł. Wie, że nazistowska wioska w dżungli, mekka zbrodniarzy wojennych istnieje naprawdę. Zwraca się do niejakiego Hillera, najemnika, z propozycją wspólnej wyprawy. Hiller początkowo odmawia, później jednak sam podsuwa Hamiltonowi bogatego klienta, milionera Karla Bergena, antropologa amatora. W rzeczywistości to dawny799950.1404066066; __utma=115617atz, który szuka zemsty na doktorze Wolfgangu Manteuffelu, rządzącym teraz Zaginionym Miastem. Na trop szalonego doktora wpada także Dalia i Pare, dwoje wysłanników izraelskiej organizacji ścigającej faszystowskich zbrodniarzy. Przyłączają się do ekspedycji, nie wzbudzając niczyich podejrzeń.
Emisja: czwartek, 10 lipca, godzina 23:00

„Trzynasty Apostoł”
sensacyjny, Włochy 2011, wyst.: Claudio Gioè, Claudia Pandolfi, Luigi Diberti
Główny bohater serialu „Trzynasty Apostoł” – Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. Gabriel koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja prawdy”. Główny bohater poznaje piękną panią psycholog – Claudię, która reprezentuje bardziej sceptyczne podejście niż Gabriel. Ich współpraca tworzy niezwykłą chemię, która rodzi się z zestawienia racjonalności i wiary oraz nauki i duchowości. Razem odkrywają nowe możliwości, które pomagają im rozwikłać napotkane tajemnice.
Emisja: poniedziałek, godzina 21:50

„Xena: wojownicza księżniczka”
przygodowy, USA 1995, wyst.: Lucy Lawless, Renee O’Connor
Wojownicza księżniczka – Xena – to piękna i niebezpieczna kobieta. Niegdyś jej misją była zemsta na ludziach za krzywdy, których doznała. Wraz ze swoją armią siała postrach, a każdy kto ją napotkał, na dźwięk jej imienia drżał ze strachu. Pewnego dnia spotyka na swej drodze Herkulesa. Dzięki niemu Xena zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem… i postanawia pomagać innym. Wraz ze swoją przyjaciółką – Gabrielle – stawia czoła krzywdzie i złu panującym na świecie. Odtąd pragnie odkupić swoje winy i służyć ludziom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:00

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”
komedia, Polska 2006, wys. Anna Guzik, Agata Kulesza, Piotr Gąsowski, Mariusz Kiljan, Jacek Poniedziałek
Serial przedstawia dalsze przygody nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.
Emisja: codziennie, godzina 19:00-20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *