Kampania abonamentowa Telewizji Polskiej zachęcająca do skorzystania z 5% zniżki w półrocznej opłacie abonamentowej inspirowana jest niezapomnianym filmem „Pan Wołodyjowski” w reżyserii Jerzego Hoffmana.

Kampania ruszyła 30 czerwca i potrwa do 25 lipca 2014 roku na antenach Telewizji Polskiej. Spoty można obejrzeć również w internecie: http://www.tvp.pl/o-tvp/abonament/aktualnosci/abonament-rtv-5-procent-taniej/15823432

Celem kampanii jest zachęcenie do skorzystania z 5% zniżki w półrocznej opłacie abonamentowej przy dokonaniu opłaty do 25 lipca 2014 roku, a tym samym zachęcanie osób opłacających abonament, które jeszcze tego nie zrobiły, do uiszczenia opłaty abonamentowej za pół roku z góry.

Kampania jest kontynuacją pomysłu wykorzystującego fragmenty znanych polskich filmów, w których oryginalny obraz połączony jest z głosem lektorskim informującym o promocji. Poprzednie odsłony spotów realizowane były w oparciu o fragmenty „Hydrozagadki” i „Wniebowziętych” Andrzeja Kondratiuka oraz serialu „Stawka większa niż życie”.

Obowiązek wnoszenia opłat abonamentowych dotyczy wszystkich użytkowników odbiorników radiowych i telewizyjnych z wyłączeniem osób ustawowo zwolnionych.

Więcej informacji pod numerem infolinii Poczty Polskiej 0 43 842 06 06 oraz na stronie www.placeabonament.pl.

Źródło: Telewizja Polska