TVP1 HD zaprasza na hity filmowe w HD, z dookólnym dźwiękiem i napisami

Telewizja Polska zaprasza wszystkich swoich widzów do korzystania z pełnych możliwości, jakie daje telewizja cyfrowa. W TVP1 HD można odbierać audycje w technologii wysokiej rozdzielczości, co nie jest możliwe przy odbiorze analogowym. Emisje cyfrowe umożliwiają również nadawanie dźwięku wielokanałowego oraz dodatkowych napisów.

Widzów, którzy chcieliby oglądać obraz o większej liczbie szczegółów oraz z jeszcze bardziej realistycznym dookólnym dźwiękiem, Jedynka w najbliższym czasie zaprasza na takie filmy jak: „Nasza niania jest agentem” w reżyserii Briana Levanta z Jackie Chanem w roli głównej (25 grudnia o godzinie 20:25) oraz „Wciąż ją kocham” w reżyserii Lasse Hallströma z Channingiem Tatumem, Amandą Seyfried i Richardem Jenkinsem w rolach głównych (30 grudnia o godzinie 21:20). Filmy zostaną wzbogacone o napisy w języku polskim specjalnie przystosowane dla osób niesłyszących. Równocześnie będzie także możliwość obejrzenia filmu w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

Przypominamy, że wymienione hity Jedynki w wysokiej rozdzielczości, z dźwiękiem dookólnym oraz napisów dodatkowych będą mogli oglądać jedynie widzowie odbierający w sposób cyfrowy program TVP1 HD.

Z zalet odbioru cyfrowego mogą korzystać również widzowie odbierający w tej technologii pozostałe programy TVP.

W niektórych regionach Polski odbiór telewizji naziemnej możliwy jest już jedynie w jakości cyfrowej. Na pozostałym obszarze kraju stanie się to wiosną i latem przyszłego roku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *