TVP2/HD 3 grudnia wyemituje 950. odcinek „M jak miłość”

3 grudnia o godzinie 20:40 TVP2/HD wyemituje już 950. odcinek najpopularniejszego serialu „M jak miłość”. Od 12 lat losy rodziny Mostowiaków przyciągają przed telewizory miliony widzów. W tegorocznej ramówce jesiennej (3 września-27 listopada) średnia oglądalność „M jak miłość” wyniosła 7 101 tys. widzów, natomiast udziały 44,8% (grupa 4+, dane Nielsen Audience Measurement). Największą widownię miał odcinek nadany 26 listopada – 7 676 tys. osób, natomiast udziały 17 września – 48,5%. „M jak miłość” jest zdecydowanym liderem oglądalności wśród wszystkich pozycji programowych w Polsce.

W 950. odcinku kultowego serialu widzowie śledzić będą kilka ciekawych wątków. Budzyński (Krystian Wieczorek) odwiedzi Wojdasa (Piotr Rzymyszkiewicz) w więzieniu, a gangster zażąda, by prawnik wyciągnął go na wolność. Jeśli odmówi, podpisze tym wyrok na całą rodzinę… Czy Budzyński pozwoli się zastraszyć i zostanie adwokatem mafii?

Trudne chwile czekają też Kasię (Agnieszka Sienkiewicz). Dziewczyna spotka się z Robertem (Paweł Góralski), by prosić byłego narzeczonego o wybaczenie. A przy okazji – zwróci pierścionek zaręczynowy. Jak zakończy się ich spotkanie?

Kinga (Katarzyna Cichopek) zdecydowanie odradzi Magdzie (Anna Mucha) wspólną pracę z Michałem Ozonem (Dariusz Wnuk). Przyjaciółka przyzna, że nie może się uwolnić od byłego kochanka i nadal będzie rozważać jego propozycję pracy. W życiu Madzi pojawi się też nowy mężczyzna. Przypadkowo poznany szarmancki Mariusz (Robert Rozmus) okaże się być ojcem Mirki Kwiatkowskiej (Andżelika Piechowiak)…

Serial może się poszczycić rekordową liczbą fanów na Facebooku – fanpage „M jak miłość” polubiło aż 108 tys. osób. Produkowany przez MTL Maxfilm serial reżyserują: Roland Rowiński, Mariusz Malec, Jarek Sypniewski, Piotr Wereśniak, Waldemar Szarek. Scenarzystą wiodącym w latach 2000-2007 była Ilona Łepkowska, a od 2007 r., tj. odcinka 503. jest nim Alina Puchała.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *