Warszawski casting do „Top Model. Zostań modelką” już 2 grudnia

Jeśli przegapiłaś wcześniejsze castingi do programu „Top Model. Zostań modelką” lub nie byłaś pewna czy powinnaś wziąć w nich udział to masz niepowtarzalną szansę. Już w niedzielę, 2 grudnia, odbędzie się w Warszawie ostatni casting do trzeciej edycji programu „Top Model. Zostań modelką”. Jeśli pragniesz odmienić swoje życie i spróbować sił w modelingu to koniecznie zgłoś się i zachwyć jury.

To ostatnia możliwość na dostanie się do programu. Dziewczyny, nie bójcie się sięgnąć po marzenia. Przed Wami świetna przygoda. Czekam na przyszłe top modelki! – zachęca do udziału Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka programu „Top Model. Zostań modelką”. Szansę na udział w programie ma każda dziewczyna w wieku 18 – 27 lat, która ma nie mniej niż 170 cm wzrostu, jest fotogeniczna i poważnie myśli o karierze modelki. Casting odbędzie się w budynku telewizji TVN, przy ulicy Wiertniczej 166 w Warszawie. Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 10:00.

Polska edycja popularnego na całym świecie show wyłoniła już dwie TOP MODELKI. Paulina Papierska oraz Olga Kaczyńska to dotychczasowe zwyciężczynie. Kto będzie następny? Widzowie przekonają się już wiosną 2013 roku.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *