TVP3 Warszawa w jakości HD

Telewizja Polska podniosła standard nadawania TVP3 Warszawa do HD. Od 15 lutego program TVP3 Warszawa jest dostępny w wysokiej rozdzielczości. Sygnał w HD jest dostępny także dla operatorów kablowych i satelitarnych, którzy będą mogli sukcesywnie zastępować dotychczasowy sygnał w standardowej rozdzielczości, tym samym zapewniając widzom wyższą jakość.

Sprawdź ofertę kanału TVP3 Warszawa w PROGRAMIE TV

Od 15 lutego TVP3 Warszawa będzie dostępna w wysokiej rozdzielczości HD. Tym samym otwiera się nowy rozdział w historii naszej anteny. Jesteśmy pewni, że wyższa jakość obrazu dodatkowo podkreśli wysoką wartość oferty programowej warszawskiego ośrodka TVP3. W styczniu TVP3 Warszawa zaprezentowała widzom nową ramówkę. Na antenie zadebiutował nowy program publicystyczny, pojawiło się więcej serwisów informacyjnych, ale nie zabrakło również sprawdzonych formatów w odświeżonej formule. Nasza oferta programowa pokazuje, że chcemy być blisko naszych widzów – mówił Paweł Gajewski, p.o. Dyrektor – Redaktor Naczelny TVP3 Warszawa.

Podwyższenie standardu nadawania to kolejny krok w budowaniu pozycji TVP3 Warszawa jako źródła ważnych, lokalnych i codziennych informacji z regionów, ale także medium zapewniającego widzom ciekawe audycje publicystyczne, programy edukacyjne i kulturalne oraz magazyny interwencyjne. W zimowej ramówce TVP3 Warszawa zadebiutował nowy format „Prosto z Mazowsza”, w którym poruszane są tematy o: gospodarce, ekonomii, inwestycjach, funduszach oraz inicjatywach społecznych. Premierę miał również magazyn „Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza” poświęcony tematyce sportowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów „Zawsze na temat”, sztandarowy program publicystyczny TVP3Warszawa, od stycznia ukazuje się częściej, aż pięć razy w tygodniu. W ofercie programowej TVP3 Warszawa znajdą również coś dla siebie miłośnicy kultury, sztuki i literatury („Owszem Mazowsze”, „Qadrans Qltury”, „Słowobranie”, „Łazienki z Kulturą”, „Strefa Mazowsze”, „Gra Warszawa”, „Twórcy polecają”). TVP3 Warszawa jest także blisko swoich widzów poprzez programy, w których poruszane są ważne ludzkie sprawy i problemy („Ciemna Strona”, „Twoje Sprawy”, „WAWA Bohaterom”).

Źródło: Telewizja Polska

One Comment on “TVP3 Warszawa w jakości HD”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *